Výběr sportu

Ahojte, chtěl bych se zeptat,jaký by jste mi doporučili sport.
Do teď jsem dělal asi 3 roky sportovní šerm,ale nějak mě to přestalo bavit. Navíc jsem měl tréninky 4x týdně a občas sem jezdil celý víkend na závody.
Takže by jsem se chtěl zeptat jaký by jste mi doporučili sport ,nebo klidně ,jaký by jste chtěli zkusit vy a proč..
Mám skoro 15let a tak to na nějaký fotbal nebo hokej nevidím.
Ale klidně bych zkusil i nějaký kolektivní. Mám sportovní postavu a i ta fyzička tam je :)

Předem děkuji za rady :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A my ti tady jako máme poradit, co by tě mohlo bavit? :-)) A jak to asi máme vědět. Za prvé nemusíš sport dělat vrcholově, za druhé to je čistě tvoje volba, za třetí můžeš a měl bys dělat víc sportů. Pokud si čistě náhodou pohráváš s myšlenkou, že by tě ten sport snad jednou mohl živit, tak to v tom musíš mít kur*a jasno už teď a sám od sebe, takže ti tady nikdo nemůže objektivně a správně poradit.

Další odpovědi:

Zlatý

Teďs mě rozesmál :)) Ty seš jak ta holka, co se tu asi před měsícem ptala v kategorii literatura, že prej bude psát knihu, že už to má všechno vymyšlený a jediná věc která ji schází, je téma o čem by jako měla psát..tak jestli by jí někdo neporadil...

Pokročilý

Jestli máš rád kontaktní sporty tak zkus Box. Chodím do boxu a máme tam 2 takové jako seš ty ještě mladší 12-14 let :)

Bronzový

Záleží, zda jsi týmový hráč,, nebo osobnost. Můžeš v prvním případě, když tě nebaví hokej , fotbal zkusit - basketbal, odbíjenou atd. Nebo veslování, kanoistiku. Potom třeba horolezectví nebo parašutismus - zde je výhoda, že bys nešel reklamovat vadné výrobky. Neznám Tě, ale v tvém případě bych udělal asi toto. Vybíral bych z několika sportů tímto způsobem,. Co tím získám a co tím ztratím, když budu dělat tento sport. A kde to bude jednoznačné, podle toho si vyber.
'Vřdycky je něco za něco.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 247
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 133
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 102
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 83
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.