Fienir

Florbal ve 22 letech?

Nejde mi o to hrát nějakou první ligu, ale kdysi jsem krátce hrál florbal za nic moc tým – to mě bavilo. A teď mě to zas chytlo ale je to asi 5 let co jsem ho hrál naposled. Stačí mi jen pro radost, nemířím nikam vysoko, ale tak trochu soutěživosti mezi týmy bych chtěl ;) Co myslíte? Předpokládejme, že jsem špatný, po fyzické stránce nic moc, ale jsem docela dlouhej.
Doplňuji:
A zvládl bych divizi? Co jsem pochopil, tak je to nejnižší soutěž a stačil by mi nejnižší tým:

https://www.ces­kyflorbal.cz/sou­teze/elitni/di­vize

Nejlepší odpověď
marci1

Když člověk něco chce, tak se má o to pokusit. Proč ne ? Sport člověku hodně pomáhá. Běž do toho ! 🙂

Další odpovědi
gecco

Najdi si v okolí nějaký oddíl, začni trénovat – a uvidíš, jak ti to půjde…
😉
S rekreačním sportem můžeš začít v libovolném věku.

anonym

Co to zkusit v bráně?Fotbal je radost celé rodiny,manželka si oddychne,když muž vyrazí na fotbal a potom když se vrací večer z hospody,tak ho vesele vítá s náručí otevřenou a ráda si poslechne krásný zážitky.
Nevzdávej to!
Doplňuji:
Pro jjj123456789
rozeznám moc dobře,slepej nejsem ,neměj obavy.

Nazdar Bazar

To nevím, neznám tvoje kvality. Nicméně to zkus,není to špatný nápad.