Brytass

Výběr skateboardu – začátečník

Chtěl bych začít jezdit na skateboardu, ale nevím, jaký skate si koupit. :) Je mi jasné, že ze začátku je zbytečné kupovat nějaký drahý, protože nevím, jestli mě to bude bavit. Nemám s tím žádné zkušenosti.

Projížděl jsem pár obchodů a narazil jsem na tento skate:
http://in-line-brusle.online-sport.cz/skate­boardy/skatebo­ardy/tempish-rocket/?v=163438

Píší tam, že je vhodný pro začátečníky a na běžné triky, a to je to, co přesně chci. Chtěl bych se tedy zeptat, jestli tu není někdo zkušený, kdo tomu rozumí :). Je mi 15 let a vážím 58Kg (to je podle mě důležité u výběru skatu :D).

Předem děkuju za odpovědi :)

Odpovědi
Eliie

Podle mě… jestli s tím nemáš žádné zkušenosti tak je třeba dobré si pučit na jedno projetí skate od kámoše abys zjistil jestli tě to vůbec bude bavit :) .......... Osobně si myslím že bys spíš měl zajít do nějaké prodejny a tam by ti určitě poradili líp než když si to objednáváš přez internet ( např. u nás je jeden takový malý obchod se sportem a tam mi vždycky něco doporučí a nechaj mě ho i vyzkouše :) ale to je otázka prodejny ) . Myslím že ten skate co sis vybral nění špatný . ikdyž já preferuji spíše tyto skaty http://in-line-brusle.online-sport.cz/skate­boardy/skatebo­ardy/tempish-street-boss/ . podle mě jsou snadnější ale rozhodnutí je samozdřejmě na tobě :)