Lorax

Skateboard – znalec

Zdravím, mohl by mi nějaký zkušenější člověk skateboardingu poradit se skatem, který si chci pořídit jako úplný začátečník? Jak je vidět na fotkách, je mi divné postavení trucků.. nejsou rovnoměrné na desce, jaký to má vliv na jízdu. díky

http://sport.ba­zos.cz/inzerat/26921260­/Prodam-Znackovy-skateboard.php

Odpovědi
jermeister

tak zaleží na tom co bys rád dělal .. jsou i longboardy ( ten mam já) ale ty jsou hrozně rychllí..... takže ke skatům… když jsou nižší jsou rychlejší a zároveň když mají větší kolečka… pro začátečníka bych doporučoval menší skateboard. s více zahnutými stranami a s malými kolečky…