Nechápavé

V kolik ráno vstáváte??

Nejlepší odpověď
Zbynas

Vzhledem k tomu, že jsem pánem svého času a chodím spát hodně pozdě v noci, spíše nad ránem, tak vstávám až okolo poledního. Dnes jsem vstal brzo, protože mě omylem vzbudila přítelka a já včera i usnul dřív.

Další odpovědi
quentos

Různě. Do práce podle toho, v kolik zrovna začínám, takže v širokém rozmezí od 5.50 až po 10.20 (když jdu náhodou do práce až odpoledne). Když do práce zrovna nemusím, tak obyčejně vstávám až mezi devátou a jedenáctou.

lexx

až sepne ráno budík a zařve nějakej heavymetal v podání Rádia Čas, co je nastavené, a to je ve 04.00h

Quimby

Záleží, kdy jdu spát a jestli musím ráno něco dělat. Takže mezi šestou a jedenáctou.

štamgast

Nyní přesně v 10:00 na budík.

ReHu

Podle toho, jestli mám něco domluveno či naplánováno.
Obvykle po cca 8 hod spánku.

zjentek

od děcka vstáváme stejně ..a to se muselo na osmou do školy

střevo

ty vole každej den jinak
normálně v 6
dyž mám ranní
jinak v 10
dyž mám vodprdelní
a dyž beru (12čisto) tak du fofrem do knajpy – to nestíhám..

střevo

zjentek stáváš stejně .. s malým zjentkem nebo s pumíkem ?