Nechápavé

V kolik vstáváte do školy/práce?

Dělá vám problém vstát??
Já vstávám v 5:30 a v pohodě vstanu a unavený nejsem

Nejlepší odpověď
quentos

Pracovní doba mi začíná v různé dny různě, takže v širokém rozpětí od 5.50 až po 11.00. Pokud je to brzy, tak mi to problém docela dělá – budíky si v časových rozestupech nařídím aspoň dva a pak si musím dát studenou sprchu a kafe, jinak se pořádně neprobudím. Jsem sova, takže jakmile vstávat nemusím – což se ale ve všední dny poštěstí málokdy – před desátou mě z postele obvykle nedostanete.

Další odpovědi
redy

To bych nepřežila,vstávám pokaždý v jinej čas.Zaleží natom kdy jdu spát.
Obdivuju lidi který vstanou před devátou h.:-))

anonym

Já ve 4.30

lexx

až sepne rádiobudík a zařve metal nastavený stanice Rádio Čas tedy konkrétně 04:00 h

Agneta

V pátek zásadně „až se probudím“. Půl hod. po vstávání objednávám taxi, a za další půlhodinu vyjíždím na oběd :D

Magix.cz

4am na ranní a 4pm na noční, ty dva dny mezi – až mě začnou očichávat kočky :) Vy, co máte mňoukadla – víme :)

zjentek

v 7.00 ..bo musím venčit

anonym

Celý život jsem vstával o půl páté ráno.Když jsem směnoval, tak při odpolední v sedm hodin.

jirka F

ve 4:56 později tak v prosinci možná až v 5:00

vstává se mě těžko vyteplená peřina ale vstát musím od komárů jsem ráno vždycky popíchaný