Zlatý

Umělé a gelové nehty...

Otázka spíše pro dámy, ale samozřejmě může odpovědět kdokoli. :-). Jde o umělé a gelové nehty. Doposud jsem měla nehty umělé, ale chtěla bych vyzkoušet i nehty gelové. V čem jsou gelové lepší než umělé a v čem zase horší? Kdo je má, je s nimi spokojen? Ráda bych gelové vyzkoušela, ale nejdříve bych chtěla znát na ně názory. Možná potom zůstanu u těch umělých a budu ráda. Za jakýkoli názor a každou odpověď moc děkuji a přeji hezký večer. ;o)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

nad oběma druhy osobně obracím oči v sloup. Vypadá to - pardon - jako "umělá špína". Nejlepší a nejhezčí na pohled je, když se nehty ničím neprzní...

Další odpovědi:

Zlatý

A co takhle pryskyřicové,kdysi jsem měla záchvat a nechávala si nehty dělat. A byla jsem spokojenější s těmi pryskyřicovými,více než s těmi gelovými

Pokročilý

i podle mého názoru jsou hezčí vlastní nehty, i když jsou krátké, hlavně čisté, zvláště pak u žen je to vizitka.

gelové nehty jsou pružnější,akrylátové pevnější,takže když ťuknete tak spíše praská,gelový maximálně odpadne celý:-)Takže záleží jakou práci děláte.Při např. psaní na počítači,kancelářské bych se přiklonila k akrylátovým,při manuální gelovky

Já jsem ještě nevyzkoušela ani jeden typ, ale jsem toho názoru, že nejlepší jsou nehty přitozené... Občas sice neuškodí průhledný lak, ale umělé, gelové nehty - to už je ničení.. Ale když už se rozhodujete mezi těmito dvěma kamarádky říkají, že lepší jsou gelové

Diskuze k otázce

Zulda08

Já jsem si třeba nedávno kupovala nalepovací umělé nehty tyhle http://www.galerienehtu.cz/… a jsem s něma hodně spokojená :) hodně se mi líbí a když si chci nehty nějak upravit tak tohle je rychlost :D

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.