Pokročilý

Jaké používáte gely na nehty? -Jak při koupi poznáte jak bude vypadat??

Jak jsem zjistila, je zde pár osob co si dělají gelové nehty.. Když kupujete gely ať už osobně nebo přes e-shop jak poznáte jak bude gel vypadat na nehtech?? Koupila jsem gel který vypadal velmi hustě ale na nehtech je příliš průhledný. Ani v e-shopech vždy není náhled a pokud je, vypadá to, že je jen grafický a ne reálný.. :(
Nechce se mi zkoušet každou značku a zjišťovat že to opět není ono a že jsem vyhodila peníze..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

akrylové umělé nehty-akryl je různobarevný pudr,který se aktivuje tvrdidlem neboli liquidem.Štětec na akryl se namočí do liquidu a špička štětce se dotkne pudru,tím se na něj vlastně nanese a hmota,která ulpí na štětci se nanáší na nehet a štětcem se uhlazuje a tvaruje.Pudr může mít různé barvy-bílá,růžová,jsou i barevnější,které slouží k tvorbě 3D ozdob.Ale jsou i pudry s obsahem třpytek,že už pak není je nutné nijak dozdobovat,jen aplikovat vrchní uv gel,aby výsledek byl lesklý.
http://www.salony-vybaveni.cz/…
Gelové nehty se dělají gelem,dvou nebo třífázovou aplikací,nemají takovou odolnost jako akryl.
http://www.salony-vybaveni.cz/…
Zatím jsem byla vždy spokojená s výrobky Magic nails,u nás v OL je dokonce přímo prodejna Expa nails,s jejichž výrobky pracují vietnamští nehtaři a kam mám v úmyslu se zajít podívat.
S barvami je to stejné jako i u jiných výrobků z katalogu,třeba Avon,na stránce výrobek vypadá báječně,tedy vybraný odstín a ve finále se dost liší od skutečnosti.

no a tady jsou pobočky Expa nails,kdyby Vám nějaká vyhovovala na osobní návštěvu
Pobočky:
Expa - nails, s.r.o. Hodonín - M. Benky (centrála)
Expa - nails, s.r.o. Brno-Ponava - Skřivanova
Expa - nails, s.r.o. Česká Skalice - Jiráskova
Expa - nails, s.r.o. Olomouc - Švermova
Expa - nails, s.r.o. Praha-Vinohrady - Řipská

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.