Monika01

Jak aplikovat na nehty 3D ozdoby?

Dobrý den,

dneska jsem si koupila 3D ozdoby na nehty (Essence nail art 3D jewels set),kde je ještě přidáno lepidlo. Nemám s tím žádné zkušenosti,a nehty si také skoro vůbec nelakuji.
Chtěla bych se tedy zeptat,jestli se ty ozdoby aplikují na zaschlé nehty,nebo na čestvě nalakované,a jak se pracuje s tím lepidlem?
Děkuju.

Odpovědi
zzzlatokopka

3D ozdoby na nehty pro elegantní manikúru. aplikace:
nanes kapku lepidla na nehet a na kapku umísti vybranou ozdobu na nehty. jemně přitlač k nehtu a nakonec zapečeť krycím lakem.
tip: pro jednoduchou aplikaci malých kamínků použij aplikátor nail art DUO. lepidlo na nehty:
varování: obsahuje cyankrylát. nebezpečí. slepuje kůži a oční víčka za pár vteřin. dráždí oči, dýchací systém a kůži.

http://www.es­sence.eu/cz/vy­robky/nehty/na­il-art/e/product/nail-art-3d-jewels-set-02/#tab-3