hanysicek

Jaký je nejlepší e-shop přes gelové nehty – levný ale kvalitní:-)

Kde se dají koupit typy, gely, zdobení, krabičky .. a tak:-)) děkuji..
Doplňuji:
Myslela jsem to tak, kdo má zkušenost. Kde máte i zkušenosti s e-shopem, a víte že to je kvalitní:-) Jinak, bych se chtěla zeptat ještě, jestli by jste mi neporadili nějaký dobrý gel, který je podkladový, tvarovací i konečný vše v jednom. Já dostala právě malej k vánocům, a už mi dochází a nemám s tím zkušenost:-)

Nejlepší odpověď
terry

Jak hodně kvalitní?
A co je a co není pro tebe levný e-shop?

Další odpovědi
iceT

http://search­.seznam.cz/?aq=-1&oq=gelov%C3%A9+neh­ty&sourceid=szn-HP&thru=&q=ge­lov%C3%A9+neh­ty

V tom případě zkus navštívit tyto stránky,já jejich výrobky používám a jsem spokojená,tím víc,že v Ol mají přímo prodejnu.
Myslím,že ten gel v zeleném balení by splňoval tvoje podmínky
http://www.expa-nails.cz/cz/uv-modelovaci-gely/uv-gely-vicefazove

v těchto městech mají své pobočky
Expa – nails, s.r.o. Brno-Ponava – Skřivanova
Expa – nails, s.r.o. Česká Skalice – Jiráskova
Expa – nails, s.r.o. Hodonín – M. Benky
Expa – nails, s.r.o. Hradec Králové – Průmyslová
Expa – nails, s.r.o. Olomouc – Švermova
Expa – nails, s.r.o. Plzeň-Východní Předměstí – náměstí Generála Píky
Expa – nails, s.r.o. Praha-Vinohrady – Řipská
Expa – nails, s.r.o. Vsetín – Benátky

možná by bylo nejlepší navštívit přímo obchod a tam ti doporučí vše pro začátečníky

Damik

Zkus Rajnehtu.cz. V eshopech to máš vždycky levnější než v klasickém krámu. Obecně – nikdy nenajdeš výrobek, který by spolehlivě dokázal nahradi tři výrobky, které se specializují na určitou oblast. Proto si raději vem každý gel zvlášť.

Zdroj: rajnehtu.cz