To už všichni spíte?

Doplňuji:
dekuji zaj-po

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zatím ještě nespím :-)

Další odpovědi:

Bronzový

V žádným případě,tedˇ mě to teprve začíná všechno bavit a do spaní mám tak pět,šest hodin.Ale ještě bouří,tak doufám že mi sem nevlítne nějakej šotek.Ale pěkně se vyčistil vzduch,tak doufám že mi to bude pálit při odpovědích.

Pokročilý

Ještě ne je brzy na spaní.V tv nic kloudného tak šmejdím po netu a čumím na blbosti.

Zlatý

Mněla jsem vypnutý PC. taky jsme se dočkali deště a bouřky hrozný, už je to pryč.Vzdoušek jedna báseň.

JEŠTĚ NESPÍM,ZROVNA NA VÁS MYSLÍM A TAK NÉJAK CÍTÍM,ŽE MUSÍTE BÝT VELMI PŘÍJEMNÁ.---ZDRAVÍ VÁS ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI

Zlatý

Nespím a jsem přítomna :-)

Bronzový

Žádný takový, spát se půjde až kolem půlnoci, když už u nás prší tak si to užiju... kdepak nějaké spaní

Zlatý

Neboj, nespím.
Před chvílí se tady u nás přehnala bouřka a dost zapršelo. doufám, že zahrádka je zalitá a sudy plné.

Bronzový

Zatím nemám v plánu jít spát, ty nejlepší otázky se objevují kolem té půlnoci, tak číhám :D

Bronzový

U nás pršelo trochu okolo osmé.Teď jdu doskákat do ložnice a vzbudit manžela,který už od devíti uspává malýho:-)Musí mi pomoct nastěhovat se do vany a zacvičit mi s nohou.
Nedokážete si představit,kde už mám nervy,protože je to nekonečný.Doufám,že ve stáří nezůstanu dětem na obtíž,protože je to k vzteku!!!!!

Bronzový

Noc je jeste mlada,skoda jit spat.Treba ja mam jeste slunicko.Jinak zdravim vsechny radice na odpovedi cz.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.