Avatar uživatele
anonym

To už všichni spíte?

Doplňuji:
dekuji zaj-po

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda, anonym, anonym, aramah, PostApMan před 5040 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Zatím ještě nespím 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vecernice

V žádným případě,tedˇ mě to teprve začíná všechno bavit a do spaní mám tak pět,šest hodin.Ale ještě bouří,tak doufám že mi sem nevlítne nějakej šotek.Ale pěkně se vyčistil vzduch,tak doufám že mi to bude pálit při odpovědích.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fira

Ještě ne je brzy na spaní.V tv nic kloudného tak šmejdím po netu a čumím na blbosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Mněla jsem vypnutý PC. taky jsme se dočkali deště a bouřky hrozný, už je to pryč.Vzdoušek jedna báseň.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

JEŠTĚ NESPÍM,ZROVNA NA VÁS MYSLÍM A TAK NÉJAK CÍTÍM,ŽE MUSÍTE BÝT VELMI PŘÍJEMNÁ.---ZDRAVÍ VÁS ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Nespím a jsem přítomna 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

Žádný takový, spát se půjde až kolem půlnoci, když už u nás prší tak si to užiju… kdepak nějaké spaní

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Neboj, nespím.
Před chvílí se tady u nás přehnala bouřka a dost zapršelo. doufám, že zahrádka je zalitá a sudy plné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PostApMan

Zatím nemám v plánu jít spát, ty nejlepší otázky se objevují kolem té půlnoci, tak číhám :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

U nás pršelo trochu okolo osmé.Teď jdu doskákat do ložnice a vzbudit manžela,který už od devíti uspává malýho:-)Musí mi pomoct nastěhovat se do vany a zacvičit mi s nohou.
Nedokážete si představit,kde už mám nervy,protože je to nekonečný.Doufám,že ve stáří nezůstanu dětem na obtíž,protože je to k vzteku!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Noc je jeste mlada,skoda jit spat.Treba ja mam jeste slunicko.Jinak zdravim vsechny radice na odpovedi cz.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek