To už všichni spíte?

Doplňuji:
dekuji zaj-po

Nejlepší odpověď
panenka

Zatím ještě nespím 🙂

Další odpovědi
vecernice

V žádným případě,tedˇ mě to teprve začíná všechno bavit a do spaní mám tak pět,šest hodin.Ale ještě bouří,tak doufám že mi sem nevlítne nějakej šotek.Ale pěkně se vyčistil vzduch,tak doufám že mi to bude pálit při odpovědích.

fira

Ještě ne je brzy na spaní.V tv nic kloudného tak šmejdím po netu a čumím na blbosti.

aramah

Mněla jsem vypnutý PC. taky jsme se dočkali deště a bouřky hrozný, už je to pryč.Vzdoušek jedna báseň.

anonym

JEŠTĚ NESPÍM,ZROVNA NA VÁS MYSLÍM A TAK NÉJAK CÍTÍM,ŽE MUSÍTE BÝT VELMI PŘÍJEMNÁ.---ZDRAVÍ VÁS ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI

Jahoda

Nespím a jsem přítomna 🙂

kvikal

Žádný takový, spát se půjde až kolem půlnoci, když už u nás prší tak si to užiju… kdepak nějaké spaní

Miroslavst

Neboj, nespím.
Před chvílí se tady u nás přehnala bouřka a dost zapršelo. doufám, že zahrádka je zalitá a sudy plné.

PostApMan

Zatím nemám v plánu jít spát, ty nejlepší otázky se objevují kolem té půlnoci, tak číhám :D

martina1

U nás pršelo trochu okolo osmé.Teď jdu doskákat do ložnice a vzbudit manžela,který už od devíti uspává malýho:-)Musí mi pomoct nastěhovat se do vany a zacvičit mi s nohou.
Nedokážete si představit,kde už mám nervy,protože je to nekonečný.Doufám,že ve stáří nezůstanu dětem na obtíž,protože je to k vzteku!!!!!

FOG

Noc je jeste mlada,skoda jit spat.Treba ja mam jeste slunicko.Jinak zdravim vsechny radice na odpovedi cz.