to se někdo nudí že maže otázky?

už podruhé jsem chtěla Kropítko odpovědět a už podruhé její otázka zmizla snad bude mít dotyčný-ná tolik slušnosti a zdělí čím ji otázky tak vadí že je hned smaže,tomu kdo to dělá asi hrabe
Doplňuji:
já svou otázku zkopírovala tak jestli jí někdo smaže dám ji sem znovu

Nejlepší odpověď
kropitko

Právě nad tím přemýšlím, tady si každý píše co chce, ale moje odpovědi i otázky mizí…to asi ležím někomu hodně v žaludku,,kolikrát mám co dělat, abych se udržela a vzteky někomu něco nesmazala, třeba jako Mírovi jeho duplicitní otázku,,,,
Doplňuji:
buraku myslím, že vám to nikdo nesmaže, podle mého to dělá někdo, kdo chce aby bylo na odpovědích zle,,,

Další odpovědi
Terryle

Jo, taky si myslím, že by bylo lepší možnost mazání a přesouvání uživatelům sebrat.
Zato bych zavedla možnost smazání, přesunutí a upravení VLASTNÍ otázky – spousta lidí rychle flákne otázku a až pak se zamyslí, rádo by ji upravilo nebo mázlo, ale nejde to.
Když už, tak bych navrhovala spíš něco jako hlasování pro přesun nebo smazání – buď smáznout otázku po překonání určitýho počtu zápornejch bodů (a ať zlatí a stříbrní uživatelé mají třeba silnější hlas než ti míň zkušení, ale ať to není právo veta), nebo ji tak doporučit ke smazání/přesunutí adminovi.
Takhle to fakt jen dělá zlou krev.

Miroslavst

Já taky odpovídal a dlouze a nešlo to, protože to zmizelo.
Někdo tu zase řádí.

panenka

Byla bych raději kdyby to mazání měl na starosti admin protože je to tu hotová sodoma komora (slušně řečeno)

aramah

Někomu to evidentně dělá dobře.V jakém směru už nechám na každém.

hanulka11

Mě někdy připadá ,že se mi to zdá, že jsem něco viděla .Než stihnu reagovat je otázka fuč.Je to hrozná drzost.

vecernice

Už je to tu zas.Vypadá to,že sem přestanu chodit docela.Že by třeba o to šlo?!

Mousinek

OMG :-o

roxy52

Já to nejsem,protože ani nevím,jak se mažou.A ani po tom nepátrám,i když někdy tady jsou tak de…ní otázky,že by bylo snad rozumnější,je vůbec nepokládat.

kropitko

Mirku, ty jsi říkal, že ti admini potvrdili, že ti annas něco nemazala, takže oni vědí kdo to maže?? Takže když se jich zeptám, tak by mi to měli napsat???

anonym

mazání otázek nebo odpovědí je ubohost i když se všemi uživateli nesouhlasím nemusím se nikomu tímhle stylem mstít,proč bud na některou otázku neodpovím nebo odpověd přejdu bez povšimnutí,ale mazat otázky nehodlám ten kdo to dělá je bud deb..l nebo nevím

kropitko

Nevím, zase tak nic hrozného jsem nepsala, jen mi nebylo jasné, proč Miroslav pokládá otázku dvakrát???
Je to někdo, kdo se to tu snaží pěkně rozhádat,,,

Miroslavst

Ztotožňuji se s tím.

anonym

Kropítko vaší jedinou pomocí asi budě když to napíšete admín§m už je toho tady zas trošku moc někomu asi vadí že byl na odpovědích relativní klid a jak už jste naznačila někdo se to tady snaží rozhádat

kropitko

buraku mě pořád někdo něco maže a e-mail od adminů mi za celou dobu přišel jen jeden a to mi ještě smazali otázku, která tu padá úplně běžně. o nic nejde, jen mě to mrzí.