Pokročilý

Tisk černobílého obrázku

Barevný obrázek jsem převedl na černobílý a když ho chci vytisknout , tak mi to píše , že chybí žlutá barva. Jde to nějak vytisknout , aniž by mi to psalo , že chybí barva?
Jinak mám tiskárnu EPSON Stylus SX235W
Doplňuji:
A kde si to můžu nastavit? :)

Odpovědi:

Bronzový

Ja mám trojkombináciu Epson Stylus sx 100. V nastavení predvolby tlače mám možnosť " len čierna farba ". Možno pri použití tejto možnosti nebude pýtať aj iné farby.
Na kopírke je tiž možnosť " len čierna kópia ".
Doplňuji:
Alebo tú žltú doplniť, veď aj tak ju bude treba niekedy.

Stříbrný

Teď budu psát obecně, nemám zkušenosti s Epsonem.
V nasstavení tisku bývá volba "černobíle" nebo "tisk v odstínech šedi" nebo něco podobného. To by mohlo pomoct, tiskárna pak používá pouze černý inkoust (pokud má různé černé inkousty, použije ten pro ČB tisk)
Ale: některé inkoustovky odmítnou fungovat, pokud jim chybí jakákoli barva. Ony vědí, že pokud dojde barva, nemohou prostříknout všechny trysky (čištění provádějí vždy před tiskem) a je pak riziko, že se trysky bez inkoustu ucpou.

Jak už psal níže pan Dochy, vše nastavíte přímo v Nastavení tisku, kde je volba černobílého tisku. Ten potvrďte a pak už by vše mělo jít jako po másle. Nicméně, pokud v toneru chybí nějaká barva, může Vám pak tiskárna stávkovat a tisknout bude jen v "neviditelných barvách"... Jestli potřebujete větší množství letáků, vizitek a toužíte po kvalitě, raději oslovte některou <a href=http://www.tisk-online.cz… tiskárnu</a> a nechte vše na ní.
Hezký den.

Známá měla obdobný typ tiskárny a pokud nedoplnila i barevné cartridge, tak tiskárna stejně netiskla. Nakonec to vyřešila levnějšími kompatibily, aby tam aspoń něco měla.

Zdroj: http://www.naplne-do-tiskaren. com/naplne-do-tiskarny-epson-s tylus-sx235w-c807/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.