led

Skôr by som sa opýtala po vašej informácii
„Tí poslanci sú ako čo?“, koho vlastne zastupujú? Nemajú náhodou zastupovať Českú republiku v Európskom parlamente, miesto hrania sa na vlastnom piesočku? Čo vy na to?

Další odpovědi
Muffz

Po chvilce jsem rozhovor vypnul. Stranická zaujatost pana Štětiny vůči Zemanovi byla k neuvěření. Kolega se snažil na věci pohlížet objektivně a věcně, ale Štětina, naočkovaný Kalouskem, jel a jel. Všechno špatně, je to tragédie, jdeme do záhuby. Přitom za posledních 5 let díky Zemanovi a ANO+ČSSD republika šla nahoru jak finančně, pracovně a technologicky, tak vztahově s ostatními státy.

U nás se taky spousta lidí ptá „Ten Trump je jako co?“, „Ten Fico je jako co?“, „Ten Macron je jako co?“, „Ta Merkelová je jako co?“.

Vůbec nechápu, jak může Štětina, zástupce nejslabší parlamentní strany, kterou 95% lidí považuje za špínu, vůbec otevírat pusu.

dubraro

Ten Štětina je jako co?

aliendrone

Prezident? ;) :D :D

To si děláš prdel? VÁŽNĚ chceš, abych PŮL hodiny poslouchat nějaký dementní cinty? OK. No tak jo, takže…

Aha – za všechno můžou komunisti (OMG 30let (!!!) po sametové komedii), ježiš Keplere – to vážně nevíš, že komunisti už u nás ani v Rusku nevládnou? Až na pár zoufalců (v KSČM) převlékli kabáty a dnes jsou z nich „DEMOKRATÉ“!!

Komické je, jak se DEMOKRATICKÝ stát BOJÍ vyjádření svého lidu v referendu. ;) :D :D Aneb demokracie „vocamcaď pocamcaď“ – tzn. PRASOKRACIE!!! Ach Keplere, kdy už otevřeš oči, myslím, že ti musí dát HODNĚ práce je mít tak pevně zavřené abys nic neviděl…

plebs

Zeman nekejve a odpůrci nesnesou porážku. Nýní s pražskou elitou vyhlásí nepokoje a občanskou neposlušnost. Poněvadž poslanci v Bruselu mají malinkatý plat asi 500 tisíc k tomu náhrady a když odejde z kolébky pravdy, tak mají bídných 50 tisíc měsíčně. Tak si musí také někde jinde přividělat na př. vydávat rozumy a poučovat podhradí..

autacek

Zeman nás strašil migranty, druhá strana nás straší Ruskem. Narozdíl však od Rusů, nebezpeční migranti tu již jsou, ale někdo tento problém neustále bagatelizuje pokřikem „my to zvládnem“.

orestez

Ten Zeman je něco jako zprávy. K

Jiří Bohumil

A ty jsi jako co? Jsi demokrat? Koukni do diskuze.

Jiří Bohumil

Keplerku, vy.er se už na tu politiku. Upraví se Ti tlak a budeš moct už zase pít místo melty normální kafe. 🙂
Toť doporučení tolerantního kamaráda.

Kepler

Já za to nemůžu, prostě mi politika není lhostejná. Je to o té společenské zodpovědnosti, jak jsem odpovídal na otázku annas. Tu hypertenzi určitě nemám kvůli politice, ta pro mně není stresující. Ale miluji na životě tu jeho pestrost: každý den mě nasere někdo jiný. Kdybys jen věděl, jaké mám sousedy…

Kepler

aliendrone, jen jsem to předal k posouzení a neznamená to, že se vším souhlasím. Píšeš o mně, jako bych byl Štětina, proč?

mosoj

Keplere neotáčej. Až dosud jsi týpky ala Štětina hájil.

Kepler

Já neotáčím, psal jsem jen, že se vším nesouhlasím, ale v něčem má Štětina pravdu.

Muffz

aliendrone – výsledek SPD v parlamentních volbách jednoznačně ukázal, že češi jsou snadno ovlivnitelní na základě falešných mystifikací, proto nejsou připraveni na to mít právo rozhodovat o důležitých věcech v referendech. Vždyť kdyby teď bylo referendum o vystoupení z EU, tak by to prošlo, protože si lidi neuvědomují, co do EU dáváme a kolik ždímáme a že při tom poměru můžeme být rádi, že nás ta EU vůbec chce. Odchod z ní by nám zruinoval veškerý dovoz, ekonomiku, pracovní nabídky, zvýšil ceny energií a mnoho dalšího.

led

Keby politici verili ľuďom v referende, dnes by stále bolo Československo.

ivzez

Také si myslím.
Nedávno v obou zemích proběhl průzkum, z něhož vyplývá,
že si lidé tehdy rozdělení státu nepřáli.