zjentek

Souhlasíte s názorem níže?

http://www.re­flex.cz/clanek/ko­mentare/75670/nez-za-prezidenta-horacka-tak-to-snad-radsi-zemana.html

..ač nerad, tak musím do písmenka souhlasit.

Nejlepší odpověď
fcoop

Myslet si a dokonce tvrdit,že radši Zemana,než Horáčka......po­zoruhodné.
On ten Doležal dost hulí,že?

Netají se s tím.

Horáček možná není úplně ideální kandidát,ale není to fabrika na průšvihy,ostudy a pod.
Snad každý by byl lepší,než Zeman.
I ten pán,co vypadá jak náčelník kanibalů.

http://svobod­neforum.cz/pa­vel-safr-co-muzeme-delat-kdyz-je-nas-prezident-uz-totalne-nechutny/

Další odpovědi
Kepler

Jaký by byl pan Horáček prezident nikdo z nás nemůže tvrdit, ačkoliv se o to každý mermomocí snaží. Za to víme jak se vybarvil Zeman. Zpočátku jsem si ho vážil pro jeho nebojácný projev, za přelomový článek v Technickém magazínu, ve kterém nekompromisně zhodnotil situaci v republice ještě za komančů. Ale po té sérii excesů, kterých by se seriózní prezident dopouštět neměl a hlavně pro jeho vlez…delismus vůči Rusům a Číňanům u mně ztratil kredit úplně. Vyčítat Horáčkovi, že zbohatl na sázkách je ubohé. Je to podnikání jako každé jiné, naopak je naprosto transparentní, každý ví do čeho jde. Což se u jiných druhů podnikání zdaleka říci nedá. Proto říkám: skoro každý by byl lepší prezident, než Zeman. Snad kromě Miroslava Sládka a jemu podobných.

Nuk nuk

Líbí se mi, že J. X. Doležal tu kritiku napsal velice slušně, popisuje v něm negativa člověka, kterého jinak uznává. To je v dnešní době skoro vzácnost.
Svým způsobem s textem souhlasím. Horáček je mi poměrně sympatický, ale věci, které mi na něm vadí, jsou právě ty, které Doležal popisuje. Ze tří, kteří už v tuto chvíli kandidují, je Horáček zatím nejvolitelnější. Ale netvrdím, že ho půjdu volit. Doufám spíš, že bude z čeho vybírat.
Nemohu souhlasit s titulkem. Zemana vážně ne! Především právě proto, že svým chováním těžce kompromituje prezidentský úřad, ale i celou republiku.

anonym

Jo , jo , -
Michal Horáček je geniální básník a mimořádně úspěšný byznysman, nic z toho jej však na kandidaturu na prezidentský úřad nedeleguje -J. X . Doležal to napsal pěkně .

Drap

Pana Horáčka si velice vážím. Je bezesporu velmi chytrý člověk, skvělý textař a velmi úspěšný obchodník. Bohužel, i přes to si nemyslím, že je to ta pravá osobnost pro funkci prezidenta. Neznám ještě sice ostatní kandidáty, ale pokud najdu lepší alternativu, tak ho určitě volit nebudu. S uvedeným textem beze sporu musím souhlasit.

da ny

V této zemi nemůže být bohatý člověk – podnikatel politikem a tedy snad ani prezidentem (?)., jinde je to „normální“, žádný střet zájmů, závist, neřejícnost..
Současný prezident je, jaký je … … , ale má přehled, nadhled a životní zkušenosti ....... a často i pravdu (ukáže se později, před tím je nejprve vláčen médii, polovinou národa atp.).
Vnučka F. Peroutky ani média se mu dosud neomluvili, článek v novinách se našel…)
Přikláním se též k Vašemu názoru, též autora článku.
Prezident, jakého bych si přála se zatím nenašel (možná ještě nenarodil), vlastně žádného nepotřebuji ..... :D

ten který je

Škoda že takový slušný člověk jakým je Jan Petránek,nemůže být prezidentem.Má velký rozhled a mnoho zkušeností.Bohužel má už svůj věk a také není vítán v ČT,která už připomíná televizi normalizační.:-(

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Jan_Petr%C3%A1nek_­(novin%C3%A1%C5­%99)

dubraro

S článkem v podstatě souhlasím. Také s tím, že pan Zeman se dopouští řady chyb a společensky nepřijatelného jednání. Pan Horáček je člověk chytrý a bohatý. Ovšem to, že jeho bohatství pochází z neštěstí jiných, jej pro mne činí člověkem opovrženíhodným a pro veřejnou funkci nevolitelným.