pusinka50

Souhlasíte s názorem, viz link níže?

http://houska­.blog.idnes.cz/c/459186­/do-evropy-nemiri-zadni-uprchlici.html

Nejlepší odpověď
anonym

ano, souhlasím

Přišlo mně emailem…
Nevím, kolik z nás, kteří situaci s invazí imigrantů podrobněji sledujeme, si všimlo „drobného detailu“, že za nelegální přepravu do Evropy tito „zoufalí a naprosto chudí uprchlíci“ platí svým „převozníkům“ desetitisíce dolarů. Všichni! Kde je asi ti chudáci prchající před válkou vzali?

Není to tak dávno, kdy nás sdělovací prostředky informovaly o tom, jak bojovníci Islámského státu na dobytých územích vyplenili spousty bank a získali tak desítky miliard dolarů. Nemusím být ani spisovatel sci-fi, abych si dovedl představit, že „palubní lístky“ desetitisícům zájemců o „sladký život v Evropě“ platí právě příslušníci Islámského státu. A evropští politici jim v tom velmi aktivně pomáhají. Pak bude stačit jeden povel a statisíce islámských bojovníků vyskočí ze svých úkrytů a podříznou nás jako podsvinčata.

Kdy to bude? Nezačneme-li Evropu ihned bránit se zbraní v ruce, tak to nebude trvat více než rok. Ještě si snad své životy můžeme zachránit, ale čas běží a na symbolických hodinách už je za pět minut dvanáct!
Ano, je mně také podezřelé, že z tzv. uprchlických lodí vystupují místo zubožených žen a dětí mladí, silní a zdraví muži, poměrně dobře oblečení a hned po vylodění volající mobilními telefony. Komu asi……………….

Další odpovědi
Agneta

ano, souhlasím

Už jsem o tom častěji psala, že na těch lodích jsou jen černí muži a maximálně asi tři ženy, ale lživá média se mermomocí snaží vyčarovat i děti, které tam taky jsou – ale v množství desetin promile:DDD

zzzzz

jiná odpověď

Mám z toho docela obavu:-( Ty ženy a děti tam jednoznačně nejsou, také si myslím, že jsou to bojovníci IS, ne asi všichni, ale bude jich tam dost:-((( A toho se bojím.

Doplňuji:
No tady je ten rozdíl v počtu Z krásně vidět:-) Jo a kde máš zlato?

hanny 2

ano, souhlasím

Mám z toho strach a nechápu,že politici nic nedělají,aby je vrátili zpět.

annas

jiná odpověď

Doplňuji:
Překlikla jsem se. Když jsem si přečetla další článek, jsem v šoku.

Dostala jsem včera odkaz na to, co se děje na jihu Itálie.

http://pravypros­tor.cz/italove-bojuji-v-ulicich-na-jihu-zeme-s-islamskymi-imigranty-zacala-multikulturni-valka/

„Z chování afrických žadatelů o azyl musí být každý soudný člověk v šoku. Eurounijní propagandou jsou totiž presentováni jako chudáci, utíkající ze svých válkou zničených zemí před hladem a terorem, kteří multikulturně obohatí naši tradiční evropskou civilizaci. Společensky by tedy bylo očekávatelné, že pokorně vyčkají sociální pomoci, která jim přinese nový život a novou práci v nové domovině. Nic takového se neděje. Ba naopak.“

Zahraniční studenti v Olomouci zaútočili na aktivisty s peticí proti imigrantům.

http://domaci­.eurozpravy.cz/spo­lecnost/122078-islamisty-z-cr-vyhostit-utok-v-olomouci-ma-ostrou-dohru/

AmazedWolf

ano, souhlasím

Doplňuji:
Myslím že v zájmu naší kultury a demokratických práv, by bylo dobré je sem nepouštět.

setapouch

ne, nesouhlasím a důvod proč ne

Nesouhlasím. V něčem pravdu má, v něčem by se o pravdivosti jeho slov dalo s úspěchem pochybovat. Například v tom, že Evropané nesou přinejmenším částečnou zodpovědnost za dění v Africe. Občas čtu kritiky, že USA exportují demokracii a po jejich odchodu vzniká chaos. Ale že to samé v mnohem horším udělali Evropané v Africe, to se nám už moc do krámu nehodí.

A bohužel, ani nazývání věcí pravým jménem problém nevyřeší.

zelí

ano, souhlasím

anonym

ano, souhlasím

redy

zzzzz- už zase ti šloh nick,jakej že blb to je?

setapouch

Ano, tady je vidět rozdíl jednoho Z a nejméně sta bodů IQ.

zzzzz

no a ještě 10tisíc těch místních bodů:-)))

setapouch

Kdybys to sečetla na všech jeho účtech dohromady, tak má bezkonkurenčně nejvíc.

zzzzz

no to jo, on má i víc účtů než já:-)))DDD jen škoda že se na většině jmenuje anonym:-DD