Avatar uživatele
pusinka50

Souhlasíte s názorem, viz link níže?

http://houska­.blog.idnes.cz/c/459186­/do-evropy-nemiri-zadni-uprchlici.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, hanny 2, redy, briketka10, zzzzz, JájsemRaibek, Agneta, gecco před 3247 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

ano, souhlasím

Přišlo mně emailem…
Nevím, kolik z nás, kteří situaci s invazí imigrantů podrobněji sledujeme, si všimlo „drobného detailu“, že za nelegální přepravu do Evropy tito „zoufalí a naprosto chudí uprchlíci“ platí svým „převozníkům“ desetitisíce dolarů. Všichni! Kde je asi ti chudáci prchající před válkou vzali?

Není to tak dávno, kdy nás sdělovací prostředky informovaly o tom, jak bojovníci Islámského státu na dobytých územích vyplenili spousty bank a získali tak desítky miliard dolarů. Nemusím být ani spisovatel sci-fi, abych si dovedl představit, že „palubní lístky“ desetitisícům zájemců o „sladký život v Evropě“ platí právě příslušníci Islámského státu. A evropští politici jim v tom velmi aktivně pomáhají. Pak bude stačit jeden povel a statisíce islámských bojovníků vyskočí ze svých úkrytů a podříznou nás jako podsvinčata.

Kdy to bude? Nezačneme-li Evropu ihned bránit se zbraní v ruce, tak to nebude trvat více než rok. Ještě si snad své životy můžeme zachránit, ale čas běží a na symbolických hodinách už je za pět minut dvanáct!
Ano, je mně také podezřelé, že z tzv. uprchlických lodí vystupují místo zubožených žen a dětí mladí, silní a zdraví muži, poměrně dobře oblečení a hned po vylodění volající mobilními telefony. Komu asi……………….

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Agneta

ano, souhlasím

Už jsem o tom častěji psala, že na těch lodích jsou jen černí muži a maximálně asi tři ženy, ale lživá média se mermomocí snaží vyčarovat i děti, které tam taky jsou – ale v množství desetin promile:DDD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

jiná odpověď

Mám z toho docela obavu:-( Ty ženy a děti tam jednoznačně nejsou, také si myslím, že jsou to bojovníci IS, ne asi všichni, ale bude jich tam dost:-((( A toho se bojím.

Doplňuji:
No tady je ten rozdíl v počtu Z krásně vidět:-) Jo a kde máš zlato?

Upravil/a: zzzzz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

ano, souhlasím

Mám z toho strach a nechápu,že politici nic nedělají,aby je vrátili zpět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

jiná odpověď

Doplňuji:
Překlikla jsem se. Když jsem si přečetla další článek, jsem v šoku.

Dostala jsem včera odkaz na to, co se děje na jihu Itálie.

http://pravypros­tor.cz/italove-bojuji-v-ulicich-na-jihu-zeme-s-islamskymi-imigranty-zacala-multikulturni-valka/

„Z chování afrických žadatelů o azyl musí být každý soudný člověk v šoku. Eurounijní propagandou jsou totiž presentováni jako chudáci, utíkající ze svých válkou zničených zemí před hladem a terorem, kteří multikulturně obohatí naši tradiční evropskou civilizaci. Společensky by tedy bylo očekávatelné, že pokorně vyčkají sociální pomoci, která jim přinese nový život a novou práci v nové domovině. Nic takového se neděje. Ba naopak.“

Zahraniční studenti v Olomouci zaútočili na aktivisty s peticí proti imigrantům.

http://domaci­.eurozpravy.cz/spo­lecnost/122078-islamisty-z-cr-vyhostit-utok-v-olomouci-ma-ostrou-dohru/

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AmazedWolf

ano, souhlasím

Doplňuji:
Myslím že v zájmu naší kultury a demokratických práv, by bylo dobré je sem nepouštět.

Upravil/a: AmazedWolf

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

ne, nesouhlasím a důvod proč ne

Nesouhlasím. V něčem pravdu má, v něčem by se o pravdivosti jeho slov dalo s úspěchem pochybovat. Například v tom, že Evropané nesou přinejmenším částečnou zodpovědnost za dění v Africe. Občas čtu kritiky, že USA exportují demokracii a po jejich odchodu vzniká chaos. Ale že to samé v mnohem horším udělali Evropané v Africe, to se nám už moc do krámu nehodí.

A bohužel, ani nazývání věcí pravým jménem problém nevyřeší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zelí

ano, souhlasím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ano, souhlasím

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
redy

zzzzz- už zase ti šloh nick,jakej že blb to je?

před 3247 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Ano, tady je vidět rozdíl jednoho Z a nejméně sta bodů IQ.

před 3247 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

no a ještě 10tisíc těch místních bodů:-)))

před 3247 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Kdybys to sečetla na všech jeho účtech dohromady, tak má bezkonkurenčně nejvíc.

před 3247 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

no to jo, on má i víc účtů než já:-)))DDD jen škoda že se na většině jmenuje anonym:-DD

před 3247 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek