manykerka

Zeman nebo Swarzenberg?

Koho budete volit ve druhém kole? Zemana nebo Schwarzenberga?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Fyzik

Karel Schwarzenberg

Další odpovědi
Alesh

Karel Schwarzenberg

Stejně jako v prvním kole.
Doplňuji:
Kolegům, kteří nedokážou na Karlovi najít nic jiného než ono pověstné spaní, nechť si přečtou: http://www.ty­den.cz/rubriky/do­maci/politika/schwar­zenberg-pri-debate-spi-ale-vnima-rika-moravec_165065.html
Sám Moravec říkal, že když ho onehdy zkoušel z debaty kolegů ve studiu, tak řekl, že vše sice „spal“, ale vše věděl, takže… ?!

dudu

Karel Schwarzenberg

Určitě jako v prvním kole a dám si sakra záležet.

hanny 2

Karel Schwarzenberg

Volila jsem ho i v prvním kole! Mám radost,jak „ožil“,přesně jako J.R.Ewing v Dallasu,když si uvědomil,že jde o „vysokou politiku“.Pro ty,kdo se nedívají – byl na psych.klinice,po­klimbával v křesle,naprosto bez života a syn mu přišel říct,že jeho bratr Boby chce prodat Southfork Ranch – otevřel oči,začal mluvit,vstal z křesla a už to začalo.......

Larissa

Karel Schwarzenberg

anonym

Miloš Zeman

Sice má Zeman horší minulost, ale zase kníže podpořil restituce církvím, ožebračení lidí zvýšením DPH, má spoluzodpovědnost za amnestii,vlastně Kalousek jím mává, takže půjde na ruku Kalouskovi, podporuje tuto vládu s poslancem, který je odsouzený za podvody,a ve svém projevu řekl, že nyní bude podporovat normální lidi a ne zbohatlíky !!!!!Takže tímto přiznal koho do teďka podporoval.
A jen tak na okraj.Pokud jste se dívali na jeho tiskovou konferenci, TAK ANI SLOVA NAŠÍ HYMNY NEUMÍ.

www

Miloš Zeman

Doplňuji:
Konečně od tebe dnes normální otázka.
Proč právě on? Na to se neptáš 😁

kacas

Karel Schwarzenberg

kyselina 5

Karel Schwarzenberg

osamělývlk

Karel Schwarzenberg

Doufám, že ty taky, manykerko.
Doplňuji:
Já sice ještě volit nemůžu, chybí dva měsíce (grrrr), ale mít za prezidenta Zemana, no fuj!! To prosím nedopusťte.

Cesnek

Karel Schwarzenberg

Doplňuji:
NEJLEPŠÍ

Vendys2

Karel Schwarzenberg

anonym

Karel Schwarzenberg

Není co dodat, jinou volbu nemám.

anonym

Miloš Zeman

Raději bdělého než- li spícího, i bez Becherovky!

láďa1

Miloš Zeman

Zemanovi je alespoň rozumět,spící princátko si nechte!!!!!!!!!
Doplňuji:
Celý rok jste nadávali na spící vládu a najednou Karlíčka milujete…co dodat…

Pyrotechnik

Miloš Zeman

sevos

Miloš Zeman

Mahoney

Karel Schwarzenberg

Mad

Miloš Zeman

Doplňuji:
V prvním kole jsem nevolila, ani jeden kandidát mi nevyhovoval.Nepůjdu k volbám, když si nemůžu vybrat. Karla už vůbec nemusím už z důvodu Bilderbergu, tak teď půjdu volit menší zlo,Zemana. Já bych vlastně ani prezidenta nepotřebovala.

Poklička

Miloš Zeman

pusinka50

Miloš Zeman

Souhlasíš se zvýšením daní, se zvýšením cen všech produktů, s dalším zvyšováním cen a daní, protože nic jiného nezbývá při tomto systému a s těmito lidmi ve vedení, s dalším ožebračováním normálních běžných lidí?? nejde jen o šišlání, nejde o spaní, jde o to, že ten člověk, Schwarzenberg, hlásá to co hlásá Kalousek Kraďousek, to, co je proti normálním lidem a podporuje bohaté a okrádá již tak chudé, nedostanete žádné důchody, nedostanete nic, vše seberou a hrají to na komunistickou minulost, vy jste komunistickou vládu nepoznali, odevzdali ji bez jediné koruny dluhu, naopak za vlády Kalouska máme víc jak 1,5 bilionu Kč dluhu a dluh se bude dále jen zvyšovat, protože ten odborník na chemickou-technologii zbla nerozumí ekonomice našeho, již prodaného, státu a jen bude všechny ceny zvyšovat a sociální dávky snižovat, protože nic jiného neumí…

Terryle

Karel Schwarzenberg

JIRKAOSTRAVA

Miloš Zeman

Doplňuji:
MILOŠ ZEMAN JE LOGICKY A ZASLOUŽENĚ 3.NEJVÝZNAMNĚJŠÍ OSOBNOSTÍ V DĚJINÁCH ČSFR A ČR PO ROCE 1989, A PROTO BY SE MĚL STÁT PREZIDENTEM. JE VTIPNÝ, INTELIGENTNÍ, ZKUŠENÝ, UMÍ SE JASNĚ A SROZUMITELNĚ VYJADŘOVAT A JE TO ASI POSLEDNÍ ŠANCE PRO NĚJ STÁT SE PREZIDENTEM, PROTOŽE V DALŠÍM FUNKČNÍM OBDOBÍ BY JIŽ PŘEKROČIL HRANICI 80 LET.

KAREL SCHWARZENBERG BUDE MÍT ZA 5 LET 80 LET, COŽ UŽ JE PŘI VŠÍ ÚCTĚ PŘÍLIŠ MNOHO NA TAK NÁROČNOU FUNKCI. NAVÍC KRYJE ZÁDA MIROSLAVU KALOUSKOVI JAKO PŘEDSEDA STRANY TOP 09 A TAKÉ LEGITIMIZUJE VLÁDU PETRA NEČASE A KRYJE MU ROVNĚŽ ZÁDA JAKO DRUHÝ NEJVÝZNAMNĚJŠÍ ČLEN VLÁDY PO PETRU NEČASOVI, NEBOŤ MÁ FUNKCI MÍSTOPŘEDSEDY VLÁDY Z ŘAD TOP 09, COŽ JE DRUHÁ NEJSILNĚJŠÍ VLÁDNÍ STRANA. NESE TEDY PLNOU A TÉMĚŘ NEJVĚTŠÍ ODPOVĚDNOST ZA VŠE ZLÉ, CO TATO VLÁDA PROSADILA, A PŘEDEVŠÍM ZA JEJÍ AROGANTNÍ, VULGÁRNÍ A NA LIDI ŽÁDNÝ OHLED BEROUCÍ STYL.

NAVÍC PŘED PÁR LÉTY TO BYL PRÁVĚ ON, KDO JAKO MINISTR ZAHRANIČNÍCH VĚCÍ ZA SZ TOPOLÁNKOVY VLÁDY PODEPSAL PŘEDBĚŽNOU SMLOUVU O ZAHÁJENÍ JEDNÁNÍ O AMERICKÉ ZÁKLADNĚ, POZDĚJI JEN RADARU NA ÚZEMÍ NAŠÍ VLASTI, COŽ JE V PODSTATĚ VLASTIZRADA.

NAVÍC PŘEVLÉKÁ KABÁTY, TUDÍŽ DO VLÁDY SVOU POPULARITOU VYTÁHL STRANU ZELENÝCH S PSEUDOEKOLOGEM MARTINEM BURSÍKEM A HLOUPOUČKOU BIOMASOU KAŤUŠKOU JACQUES, A V POSLEDNÍCH VOLBÁCH DO POSLANECKÉ SNĚMOVNY PARLAMENTU ČR ZAŠTÍTIL NENÁVIDĚNÉHO ZLODUCHA MIROSLAVA KALOUSKA, V ČEMŽ POKRAČUJE AŽ DO DNEŠKA.

MIROSLAV KALOUSEK NYNÍ PROSTŘEDNICTVÍM LOUTKOVÉHO PREMIÉRA PETRA NEČASE OVLÁDÁ VLÁDU A TÍM I POLITICKÉ A EKONOMICKÉ SMĚŘOVÁNÍ ČR A PROSTŘEDNICTVÍM LOUTKOVÉHO MINISTA ZAHRANIČNÍCH VĚCÍ OVLÁDÁ I ZAHRANIČNÍ POLITIKU ČR. DOUFÁM, ŽE ČESKÝ NÁROD NEDOPUSTÍ, ABY MIROSLAV KALOUSEK OVLÁDL I PRAŽSKÝ HRAD PROSTŘEDNICTVÍM LOUTKOVÉHO PREZIDENTA KARLA SCHWARZENBERGA, KTERÝ NIKDY NEBUDE VETOVAT ŽÁDNÝ ZÁKON VZEŠLÝ Z NEČASOVY, RESPEKTIVE KALOUSKOVY VLÁDY.

JAK JE MOŽNÉ, ŽE KARLU SCHWARZENBERGOVI PROCHÁZÍ VŠE, CO BYLO ZMÍNĚNO VÝŠE, A TO NEMLUVÍM O JEHO VÝSTŘELCÍCH TYPU SPANÍ V POSLANECKÉ SNĚMOVNĚ PARLAMENTU ČR, NEBO DOLOVÁNÍ HOLUBŮ Z NOSU NA TÉMŽE MÍSTĚ?

MILOŠ ZEMAN JE PRAVÝ SOCIÁLNÍ DEMOKRAT NAROZDÍL OD MNOHA ČLENŮ SOUČASNÉ ČSSD, KTERÁ HO ZAVRHLA PŘESTO, ŽE BEZ NĚJ BY MOŽNÁ V SOUČASNÉ DOBĚ ANI NEEXISTOVALA.

OPOZIČNÍ SMLOUVOU (PŘES VEŠKERÉ VÝHRADY, JEJICHŽ OPODSTAŤNĚNOST NEJSEM SCHOPEN ZODPOVĚDNĚ POSOUDIT, ALE SPÍŠE MI PŘIPADAJÍ JAKO KLACEK V RUKOU TĚCH, KTERÝM DOCHÁZEJÍ ARGUMENTY, NEBO JE OPOZIČNÍ SMLOUVA ODSTAVILA OD KORYT) DOKÁZAL, ŽE JE MOŽNÉ RESPEKTOVAT PROTIVNÍKA NAVZDORY JEHO ODLIŠNÉMU NÁZORU. NYNÍ JSME NAOPAK SVĚDKY NENÁVISTI MEZI ZNEPŘÁTELENÝMI TÁBORY A BOJEM NA ŽIVOT A NA SMRT, KTERÝ ZNEMOŽŇUJE SMYSLUPLNOU DOHODU NA ŘEŠENÍ PROSPĚŠNÉM PRO CELÝ NÁROD.

KDYBY BYLA PODOBNÁ OPOZIČNÍ SMLOUVA UZAVŘENA PO PARLAMENTNÍCH VOLBÁCH V ROCE 2010, VLÁDLA BY NYNÍ JAKO VÍTĚŽ VOLEB ČSSD, KTEROU BY TOLEROVALA TĚSNĚ PORAŽENÁ ODS. TÍM BY SE ZAJISTILO (ZA PŘEDPOKLADU, ŽE BY NEEXISTOVAL ANTAGONISMUS MEZI POLITICKÝMI SOUPEŘI), ŽE VŠECHNY NUTNÉ A NEZBYTNÉ REFORMY BY MUSELY BÝT VÝSLEDKEM KOMPROMISU PRAVICE I LEVICE, ČÍMŽ BY BYLO ZAJIŠTĚNO JEJICH DLOUHODOBÉ TRVÁNÍ. NYNÍ ČSSD SLIBUJE, ŽE PO VÍTĚZSTVÍ V PARLAMENTNÍCH VOLBÁCH ZRUŠÍ TO, CO NEČASOVA VLÁDA SILOU PROSADILA. TO JE KOCOURKOV A NE SERIÓZNÍ JEDNÁNÍ, A TÍM NEMYSLÍM SLIB ČSSD, ŽE ZRUŠÍ NEČASOVY REFORMY, ALE IGNOROVÁNÍ NÁZORŮ OPOZICE ZE STRANY VLÁDNÍ KOALICE.

OPOZIČNÍ SMLOUVOU BY SE NAVÍC ELIMINOVAL POTENCIÁL VYDÍRÁNÍ PIDISTRANAMI TYPU VV NEBO LIDEM, A ZE HRY BY MOHLA VYPADNOUT I AD HOC MARKETINGOVĚ SESTAVENÁ STRANA TOP O9.

MOJE ÚVAHA VYCHÁZÍ Z PŘEDPOKLADU, ŽE BY POLITICKÁ KULTURA V NAŠÍ ZEMI OPRAVDU EXISTOVALA, COŽ NYNÍ BOHUŽEL NEPLATÍ. Z TOHOTO POHLEDU MŮŽE NĚKDO MOU ÚVAHU POVAŽOVAT ZA NAIVNÍ. JÁ JÍ VŠAK CHCI DEMONSTROVAT TO, ŽE MNOHDY KRITICKÝ POHLED NA OPOZIČNÍ SMLOUVU MEZI ČSSD A ODS V ROCE 1998 NEMUSÍ NUTNĚ BÝT TÍM JEDINÝM A SPRÁVNÝM. TOTO ŘEŠENÍ BY TOTIŽ MOHLO BÝT VZOREM A NÁVODEM, JAK SE VYROVNAT S TÍM, ŽE NAŠE SPOLEČNOST JE ROZPOLCENA MEZI PŘÍZNIVCE PRAVICE A LEVICE, TUDÍŽ JE NUTNÝ KOMPROMIS MEZI ZÁJMY TĚCHTO 2 SKUPIN SPOLEČNOSTI A NE SILOVÉ VÁLCOVÁNÍ TĚSNĚ PORAŽENÉHO POLITICKÉHO TÁBORA POMĚREM 101 : 99 apod.

VĚŘÍM, ŽE MILOŠ ZEMAN JE LEPŠÍ VOLBOU A NA 5 LET BY BYL DŮSTOJNÝM, ROZUMNÝM A ZÁBAVNÝM (V DOBRÉM SLOVA SMYSLU) PREZIDENTEM ČESKÉ REPUBLIKY. NEBÝT VÝŠE ZMÍNĚNÝCH PROHŘEŠKŮ, BYL BY JÍM BEZE SPORU I KAREL SCHWARZENBERG, ALE ONY PROHŘEŠKY JSOU Z POLITICKÉHO HLEDISKA NEODPUSTITELNÉ, ZATÍMCO NEDOSTATKY MILOŠE ZEMANA SE ODPUSTIT DAJÍ.

MILOŠE ZEMANA BUDU VOLIT I VE DRUHÉM KOLE PREZIDENTSKÉ VOLBY. DOUFÁM, ŽE TAKOVÝCH NÁS BUDE CO NEJVÍCE, NEBOŤ MOMENTÁLNÍ PROPAGANDA A MEDIÁLNÍ MASÁŽ KOLEM KARLA SCHWARZENBERGA BY NÁS MĚLA VYBURCOVAT K VOLBĚ NA ZÁKLADĚ ZDRAVÉHO ROZUMU A VYSTAVENÍ ÚČTU KONKRÉTNÍM POLITICKÝM ČINŮM OBOU KANDIDÁTŮ. Z TOHOTO SROVNÁNÍ VYCHÁZÍ JEDNOZNAČNĚ LÉPE MILOŠ ZEMAN.

Fienir

Miloš Zeman

Volím menší zlo. Karel chce prolomit dekrety a odhlasoval restituce a to nemohu jako čech dovolit.

franku

Miloš Zeman

Ani jednoho.Ať si spí a ten druhý jezdí na Vysočině na člunu.

kefud

Miloš Zeman

Doplňuji:
Není svázanej se současnou vládou!

Pájo

Miloš Zeman

Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/koho-by-jste-chteli-za-prezidenta

mishaella

Miloš Zeman

manykerka

Jasně, že volím Schwarzenberga :)

M.

Nemůžu volit. A přemýšlím, co by tedy bylo lepší. Je fakt, že Zeman by zde všechno rozkradl.

huxa

ani jednoho…

dudu

Neúčastí ve druhém kole dáš hlas Zemanovi.

Alesh

+1