Ektorek

Sv.Mikuláš-brigáda

Pokud by jsme si s prateli vytvorili kostymy Mikulase,certa a andela a chteli si privydelat „strasenim“ deti na objednavku,kolik by jsme si meli uctovat?
Dekuju

Nejlepší odpověď
Drap

Můžeš tolik, kolik jsou ti ochotni ti co si tě najmou zaplatit. Ceny těchto sluižeb jsou individuální a velmi se liší. Nájemci nemájí povinnost nic platit, protože nikdo z vás zžejmě nemá na takové věci vyřízenou živnost, Takže vše záleží na vzájemné dohodě.

Další odpovědi
BB

Chce to dobré kostýmy – ne škrabošky z hračkářství a svítící rohy, ale trochu si s tím vyhrát a pak také odpovídající chování. Když to dobře zahrajete, nemusíte si nic účtovat, lidi Vám nějakou tu stokorunu rádi podstrčí. Co si pamatuji, dostávali jsme v každém domě cca 100–500 Kč. Ale někde třeba jen čokoládu… Panáky už se moc nenabízí…:D. Je dobré mít připravené i nějaké vlastní balíčky, stačí aspoň něco malého. Je to pěkný trapas, když pak stojíte v cizím obýváku, děti přednáší básničky a Vy jim nemáte co dát, protože jejich rodiče nic nepřipravili, nebo jim balíčky dali už předem… Takže jsou i nějaké náklady. Přeji hodně zdaru!

fyziq

účtovat si nemůžeš nic. Co ti daj, to ti daj, taky tě můžou kopnout do prdele a dát ti hovno.