nanule

Kde sehnat brigádu?

Poraďte mi nějaký server, kde najdu hodně nabídek. Mimo jobs.cz prace.cz a annonce.cz Díky!
Doplňuji:
Michal Kole: no to nevim, ve skole jsem byla naposled pred 8mi lety 🙂 Jsem na rodicovsky…

Odpovědi
Michal Kole

Co nástěnky u Vás ve škole ?

Deny10

Neodpovím ti sice přímo na otázku ale můžu ti doporučit konkrétní brigádu. Jsem na střední a celkově nemám moc času abych chodil někde fyzicky makat. Ale našel jsem brigádu kterou v podstatě nedělám já ale můj kufřík s testry vůní za mě. Během 14 dnů jsem si přivydělal přesně 2198 Kč, aniž bych se nějak předřel 🙂. Jen jsem nabídl kamarádům, kamarádkám a známým zapůjčení mého kufříku, a druhý den mi ho vrátili s objednávkou 🙂. Kdyby tě zajímalo více napiš mi 😉

Zdroj: www.teenager.fm