Co znamená slovo " foresta "?

CO znamená a jaký význam má slovo " FORESTA "

Nejlepší odpověď
annas

Já jsem našla v anglickém slovníku význam slova forest. Shoduje se s významem, který uvedl Retko.
Les, zalesnit, lesní, zalesněný, právo chovat zvěř na lovné účely.

Foresta je také společnost, která se zabývá těžbou lesních porostů u nás. Je součástí největšího soukromého lesnicko-dřevařského holdingu ve střední a východní Evropě.

Zdroj: http://webslov­nik.zoznam.sk/en-sk/forest

Další odpovědi
Retko

Zrejme to souvisi s lesem.

Nejsem znalec italstiny, teda predpokladam ze je to z italstiny. Po malem rozboru a pohrani si se slovnikem.

Tady je priklad:

Eppure, in una foresta ci sono migliaia e migliaia di alberi. Un albero solo non è una grande perdita.

a preklad

A přece, v jednom lesu jsou tisíce a tisíce ze stromů. Nějaká strom sám není jedna velká ztráta.