Manka

pracovní poměr na dobu určitou

Dobrý den,
dcera pracuje v podniku v kanceláři, kde jí nejdříve udělali pracovní poměr na dobu určitou-1 rok,pak jí ho dvakrát prodloužili o půl roku. Teď jí sdělili,že z důvodu šetření jí nemohou prac. poměr změnit na dobu určitou.Ráda bych věděla, zda by mohla ukončit tento pracovní poměr a u stejné firmy navázat nový prac. poměr, ale na jiném místě-ve skladu. Nebo to není možné z důvodu, že jdeo stejnou firmu?
Děkuji.

Odpovědi
anetadela1

Já myslím, že by to bylo možné, ale čistě teoreticky by jí už jakoby nemuseli vybrat. Ať zkusí požádat jen o přeložení na jiné konkrétní místo.