Kepler

Stává se vám, že v hlavě neustále dokola zní jedna písnička?

Nejčastěji ráno po probuzení a ne a ne se jí zbavit? Jakoby pokračování snu, naprosto bez logiky, kolikrát i velmi staré věci. To byste nevěřili – dokonce i Chlupatý kaktus od Jaroslava Ježka, první písnička kterou jsem se naučil zpívat jako dítě a umím ji dodnes včetně textu. Většinou se toho zbavím, až si to pustím z fonotéky, nebo to najdu na netu.

Nejlepší odpověď
Michala11

Jé, to znám a mám na to trik. Dokážu ji vyhnat pouze nějakou jinou. Alespoň ji nahradím nějakou která se mi líbí:)

Další odpovědi
aliendrone

Tywoe – tohle ZNÁM!! Nestává se mi to jen po ránu, prostě z ničeho nic v jakoukoliv denní dobu a NEMUSÍ to být jen česká písnička, dokonce ani písnička, může to být pouze melodie – ale „pouštím ji“ (nebo její část) pořád DOKOLA! A to třeba po zbytek dne! A tak si pískám, broukám a [když jsem sám ;)] i zpívám jako pako. Tož jsem rád, že nejsem magor ojedinělý a je nás takových více! :D :D :D

klumprt

Stává. Jeden evergreen se mě však drží řadu let a vrací se opakovaně. Jde o písničku s textem „Pozvala mě jedna kněžna do kiosku…“, kterou zpívá Vlasta Burian tuším v filmu C. a K. polní maršálek. Ale nejde o text. Nejčastěji si bubnuju prsty rytmus, nebo si to pískám. Měním to i do jiných aranžmá, třeba jakoby do swingu a tak.

jirka F

Mě nejčastěji kupodivu zní v hlavě ta písnička zafúkané…je zafúkané…ale i jiné.Zafúkané zejména když si vzpomenu na moji nešťastnou lásku,která už je teď někde,ani nevím kde.

ten který je

To znám a ani nepotřebuji nosit nějaký MP3 přehrávač.Každý den jsou mými společníky pánové z The Beatles,Rolling Stones až po některé tvrdší hochy z metalové scény.Někdy se ovšem stane malér a slyším odrhovačky z repertoáru Evropy 2.Občas mě navštíví i J.S.Bach nebo Mozart.:-)

Mc Merkurion

… jo, a dost často … doteď jsem si myslel, že jsem nějakej vadnej, díky za otázku a další odpovědi …

Kelt

Ano, pokud se dostanu do určité nálady, nějaké písničky se mi v hlavě přehrávají. Nebo aspoň hudební díla.

Kepler

alien: s co mám dělat, když se mi pořád přehrává Sojuz něrušímyj? Kdyby mě někdo zaslechl, tak na mně zavolá lékaře, nebo mě rovnou zastřelí. Takže asi bude lepší pustit si Bohemian Rhapsody. Nebo Waltzing Matylda.

klumprt

Nejseš ty hen ten proruskej troll? 🙂

Kepler

To ne, Rusy nenávidím. Jen se mi tak nějak ta sovětská hymna vryla do paměti a dnes přijde srandovní. Holt, některých xindlů se nezbavíš. Jednou jsem měl ve snu i Deutschand uber alles… 🙂