Statut studenta - VOŠ - kombinované studium

Dobrý večer, nevýjde mi moje "první" vejška po maturitě a tak bych se chtěl přihlásit "další" září na VOŠ ale jedná se o kombinované studium (tedy dálkové) budu mít též statut studenta? V září mi bude 21.

Odpovědi:

Dálkové nebo večerní studium je "studiem při zaměstnání".
Ovšem na netu by sis mohl najít také toto:
(10.01.2011 12:11:53, SmartSissy) Studuji kombinovaně a je to takto - do 26 let máš i na kombinovaném studiu státem uznaný statut studenta, tzn. hlavně zdravotní a sociální pojištění za tebe hradí stát. Ovšem to je asi tak vše, co z toho plyne za výhody, protože na ISIC mají nárok jen deňáci, stejně tak různé slevy, vedení studentského účtu zdarma a jiné výhody pro studenty, které jsou většinou vázány právě na ISIC, pro kombinované studium neplatí. Tedy - statut studenta a z toho plynoucí státem garantované úlevy máš. Víc nic. Ale i tak dobrý, ne? reagovat zde
Email: SmartSissyinMailcz

Diskuze k otázce

Kincl

Děkuju moc, mě ani nejde o to abych se "ulejval" ale jen abych věděl, jak to je.

anonym

Já to také jako ulejvání nepochopila.
Pokud byste nastoupil do práce, tak se snažte na personálním domluvit o nějaké dohodě a sepsat smlouvu, abyste mohl čerpat studijní úlevy. Lepit vše z dovolené a neplaceného volna je dost velký masakr.
Jinak ještě drobnou informaci, jako poděkování se zde používá ohodnocení odpovědí palcem a u nejlepší odpovědi můžete použít i nominaci (tou ale svou otázku uzavřete a nikdo další už Vám nemůže odpovědět - jenom do diskuze to lze)

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.