zzzlatokopka

Může člověk studovat „zdarma“ VOŠ pokud má už vystudovanou VŠ?

Bude za to studium muset platit něco navíc, normálně tam všichni studenti platí 1500 za semestr, jenže tam nikdo s VŠ není, mají jen maturu.

Vím, že pokud chce člověk studovat druhou VŠ, tak si ji platí, ale jak je to s VOŠ?

Všem předem děkuji za odpovědi:-)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Netuším, ale řekla bych, že bude platit. Absolvent VŠ by měl být schopen si tuto důležitou informaci zjistit přímo na příslušné VOŠ.

Další odpovědi
Drap

Pokud se tam pltí, je to zřejmě soukromá škola, a té bude asi jedno kdo platí. Přesné informace zjistíš i po telefonu na příslušné škole.

zzzlatokopka

Drape já bych řekla, že každá VOŠ se platí, i státní. Není soukromá!

kapka

Lamalam – dobrej stěr (y) :D

zzzlatokopka

Ona neví, že jsem blondýna? 😁

setapouch

No, dámy, když jste tak chytré… namátkou jsem z výsledků googlu vybral jednu VOŠ. Docela by mě zajímalo, kde to tam najdete: http://vos.vos-sosmost.cz/?pa­ge_id=400

;)

zzzlatokopka

🙂

zzzlatokopka

Lamalam na příslušné VOŠ byla dnes jen paní na vrátnici, a řekla bych, že ta ani neví, že pracuje na VOŠ:-((

Lamalam

Kašli na vrátnou,s dotazem počkej, až bude přítomen někdo kompetentní na studijním.

zzzlatokopka

Dyť jo, jenže ta nedočkavost:-)))

zzzlatokopka

Jedná se o studium kombinované – dálkové, a o studenta staršího 26 let.