cryspy

Studium VŠ při zaměstnání

Jsem studentkou kombinované formy a zároveň jsem zaměstnaná.Nemáte někdo zkušenost s udělováním neplaceného volna na studia?Strhávají mi to i z dovolené,ale v zákoníku práce jsem se dočetla,že co se týče docházky,zkou­šek,…mám dostávat neplacené volno.

Nejlepší odpověď
Pájo

Pokuste se s nimi nejdříve (lépe) domluvit, zákoníkem práce bych se oháněl až v nejkrajnějších případech, pokud už selhalo vše ostatní.

Je dobré také vymyslet si a „vysvětlit přínos“ Vašeho studia pro zaměstnavatele.

Další odpovědi
mosoj

Múže to být v dnešní době jinak, ale byl rozdíl v tom jestli s vaším studiem zaměstnavatel souhlasil nebo ne.