FOG

Státní vlajka

Co udelat se starou statni vlajkou,ktera se rozpada.Kdyz ji spalim,tak je to trestne.
Doplňuji:
Stando dobryyyy!
Ja ale rajskou nerad.
Mj. radil mi muj byvaly boss,ze nejlepe je ji proste zakopat.Ja kotel nemam,topim elektrikou.

Nejlepší odpověď
kropitko

kdyby jste měl půdu,tak řeknu dejte ji tam,myši se o ní postarají

Další odpovědi
Wareg

Když ji nebudeš pálit veřejně, tak myslím, že se nic nestane…

afro.minerva

Já si myslím, že ji můžete klidně hodit do kotle. Pokud se rozpadla, tak jsou to jenom kusy látky a kotel nebo kamna vás žalovat nebudou a ani na policii vás neudají… 😁

standa

A kdo má u vás doma tento týden na starost nástěnku ? 🙂

blesk26

Předpokládám, že byste jí zřejmě měl odnést na nějaký ouřad, ať jí zlikvidují oni zákonným způsobem … ale asi by koukali :D

-

tak ji treba vyhodte do kose.