Stalo se vám při vaření......

......,že jste něco dodali či nedodali a nedalo se to jíst?
Doplňuji:
Já například upekl králíka dozlatova a po ukousnutí prvního sousta se mi zkřivila huba.Zapomněl jsem posolit a dodatečně posolené to nemělo tu chuť.

Nejlepší odpověď
annas

Připravila jsem si karbanátky na misku z umělé hmoty. Na sporák na jednu plotýnku dala pánev na smažení, na druhou vodu na kafe. Vodu jsem sundala a na plotýnku položila misku, abych měla maso po ruce. Jenže zazvonil telefon. Když jsem se vrátila – miska hořela, karbenátky jsem musela vyhodit. Navíc plno kouře v kuchyni… Plotýnku jsem totiž nevypla.

Za blbost se platí…

Další odpovědi
Miroslavst

Ano stalo. Bylo to dobré pro koš.
Dostal jsem chuť na smažená játra.
Manželka tedy játra obalila a já se ujmul vaření.
Na pánvičku jsem nalil olej, rozehřál a vložil obalená játra.
Pak se mi zdálo, že je tam málo oleje, tak jsem sáhnul do ledničky a vytáhl tu plastovou láhev a na pánvičku jsem olej dolil.
Již při nahnutí láhve se mi zdál olej řídký, skutečnost jsem poznal ihned jakmile z pánvičky vystoupala štiplavá pára octa.
No nic, k obědu jsme měli fazole v omáčce s konzervy.

anonym

ano pekla jsem koláče a zapoměla dát droždí,pořád jsem čekala kdy těsto vykyne a ono nic,splasklo a bylo na vyhození

quentos

Vkládám odkaz na podobnou vlastní otázku – tam těch zkušeností najdete něco víc :{))> například můj sýr smažený na octě místo na oleji. Ještě přidám k dobru od maminky, která jednou upekla slanou bábovku.

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/zamena-lahvicek

iceT

Zrovna vcera jsem delala sekanou a podarilo se mi osolit vice nez jsem zvykla,memu chlapovi slane nevadi,takze az takova katastrofa to nebyla.
A jednou jsem prehnala ocet do cocky nakyselo,to se uz vazne jist nedalo.
No nic,i mistr tesar se jednou utne,ne?

dannero

těší mě že nejsem sám kdo smaží na octu 😁
Jinak si občas, když hodně spěchám,dolévám kávu studenou vodou,no a jednou byl v láhvi sifon.Opravdu se to nedalo vypít a to jsem se moc snažil.. .-D

janek66

Nedávno manželka vytáhla z trouby krásně vypečenou kynutou buchtu s ovocem a posypátkem.Neodolal jsem a hned ochutnal.Větší hrůzu jsem nejedl.Do posypátka se nějak záhadně místo cukru dostala sůl. ☹

elektrikář

Nám se stalo mněli jsme olej z NDR byl ve stejných lahvích jako sirup. Moje drahá polovička chtěla přidat olej k sekané a podlia to sirupem.Podařilo se nám to vypláchnout jen jsme neněli tu správnou šťávičku a maso bylo nasádlé. Jelikož nebylo nic jiného do krámu 5 km snědli jsme to.