Avatar uživatele
anonym

Stalo se vám při vaření......

......,že jste něco dodali či nedodali a nedalo se to jíst?
Doplňuji:
Já například upekl králíka dozlatova a po ukousnutí prvního sousta se mi zkřivila huba.Zapomněl jsem posolit a dodatečně posolené to nemělo tu chuť.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, kapka, iceT před 4919 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Připravila jsem si karbanátky na misku z umělé hmoty. Na sporák na jednu plotýnku dala pánev na smažení, na druhou vodu na kafe. Vodu jsem sundala a na plotýnku položila misku, abych měla maso po ruce. Jenže zazvonil telefon. Když jsem se vrátila – miska hořela, karbenátky jsem musela vyhodit. Navíc plno kouře v kuchyni… Plotýnku jsem totiž nevypla.

Za blbost se platí…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Ano stalo. Bylo to dobré pro koš.
Dostal jsem chuť na smažená játra.
Manželka tedy játra obalila a já se ujmul vaření.
Na pánvičku jsem nalil olej, rozehřál a vložil obalená játra.
Pak se mi zdálo, že je tam málo oleje, tak jsem sáhnul do ledničky a vytáhl tu plastovou láhev a na pánvičku jsem olej dolil.
Již při nahnutí láhve se mi zdál olej řídký, skutečnost jsem poznal ihned jakmile z pánvičky vystoupala štiplavá pára octa.
No nic, k obědu jsme měli fazole v omáčce s konzervy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

ano pekla jsem koláče a zapoměla dát droždí,pořád jsem čekala kdy těsto vykyne a ono nic,splasklo a bylo na vyhození

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Vkládám odkaz na podobnou vlastní otázku – tam těch zkušeností najdete něco víc :{))> například můj sýr smažený na octě místo na oleji. Ještě přidám k dobru od maminky, která jednou upekla slanou bábovku.

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/zamena-lahvicek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Zrovna vcera jsem delala sekanou a podarilo se mi osolit vice nez jsem zvykla,memu chlapovi slane nevadi,takze az takova katastrofa to nebyla.
A jednou jsem prehnala ocet do cocky nakyselo,to se uz vazne jist nedalo.
No nic,i mistr tesar se jednou utne,ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dannero

těší mě že nejsem sám kdo smaží na octu 😁
Jinak si občas, když hodně spěchám,dolévám kávu studenou vodou,no a jednou byl v láhvi sifon.Opravdu se to nedalo vypít a to jsem se moc snažil.. .-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Nedávno manželka vytáhla z trouby krásně vypečenou kynutou buchtu s ovocem a posypátkem.Neodolal jsem a hned ochutnal.Větší hrůzu jsem nejedl.Do posypátka se nějak záhadně místo cukru dostala sůl. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Nám se stalo mněli jsme olej z NDR byl ve stejných lahvích jako sirup. Moje drahá polovička chtěla přidat olej k sekané a podlia to sirupem.Podařilo se nám to vypláchnout jen jsme neněli tu správnou šťávičku a maso bylo nasádlé. Jelikož nebylo nic jiného do krámu 5 km snědli jsme to.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek