quentos

„Záměna lahviček“ ;{))>

Podařil se Vám někdy kardinální omyl tohoto typu? Mně např. ve druháku na VŠ – zaměnil jsem olej za ocet a domyslete si, jak následně chutnal smažený sýr ;{)))> nehledě na to, jak šíleně to prskalo.
PS – typicky nezaškatulkovatelná otázka, záměna může pocházet odkudkoliv ;{)>
Nemusí jít jen o lahvičky. V pátek po ránu jsem vyrazil na houby do Kalné Vody u Trutnova. Vzal jsem si s sebou mapu pro všechny případy – když jsem ji rozevřel uprostřed lesa, zjistil jsem, že jde o mapu Pardubic … ;{D
Doplňuji:
… no a málem jsem zapomněl na perlu od maminky, které se podařilo upéct slanou bábovku ;{)))>

Nejlepší odpověď
dudu

Manželka mně jednou zalila tlačenku místo octem silnou slivovicí a ač mám oboje docela rád, tuto kombinaci jsem tehdy nedojedl. Také jsem kdysi díky zamilované výčepní v bufetu polkl několik loků Jaru namísto limonády, kterou jsem původně žádal. I to jsem přežil a ještě pak měl u té poplety protekci.

Další odpovědi
anonym

já měla záměnu jídla s oblečením,vy­balovala jsem doma nákup,spěchala a tak jsem do ledničky dala dětské rukavice a do skříně salám,naštěstí jsem si to hned uvědomila,ale často se mi stává že dám do lednice i co nepatří když na mě mluví několik lidí a já ke všemu spěchám

BEAES

To se mi také stává, většinou u sůl-cukr, jako Vám olej-ocet. Také jsem jednou dala místo kari do masa skořici.

led

Na výlete vo vysokom snehu, veľkej zime a silnom vetre som sa pokúšala uvariť čaj. Keď sa to po dlhej dobe podarilo, osolila som ho.
Síce divne chutil, bŕŕŕ, ale zahrial.

Odvtedy viem, radšej pomaly a preveruj.

Moulas

Já si zatím popletl tak leda pixlu s polívkou do práce, místo gulášovky sem měl bramboračku a taky sem to přežil.

anonym

Ó už jsem si vzpomněl! Při zakládání obkladů v koupelně jsem si vyměřil výšku kachle nad vanou a udělal jsem rysku. Začal jsem tedy od druhé řady. Pečlivě jsem připevnil vodováhu jenže tu jsem přiložil k rysce zespodu. Když jsem s cigaretou spokojeně pozoroval svou práci, všiml jsem si že ta spodní kachla bude asi nějaká delší. No jo, o šířku vodováhy, 5cm. Musel jsem tedy přikoupit listely a tahle chyba mě stála 1000 Korun.
http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0241nadap094511718­500230.jpg

Potom jak jsem cestoval domů z Lipníka nad Bečvou vlakem: přestupuje se v Přerově. V Přerově jsem tedy vystoupil, prošel podchodem a mezitím ztratil orientaci – nastoupil jsem zpátky do vlaku ze kterého jsem vystoupil. V Prosenici, to je 1 zastávka, jsem musel počkat na další, vše proběhlo v pořádku. Průvodčí byl spokojený, poradil. V Přerově jsem ale nenašel ten správný vlak tak jsem vlezl zpátky do stejného ze kterého jsem vylezl. Zase jsem vystoupil v Prosenici ale byl jsem zdevastován a nechal jsem si na nádraží napsat časy a čísla vlaků. Cestou do Přerova mě oslovil pan průvodčí a moc se divil jak to, že jezdím 2× jedním směrem. Nakonec jsem trefil vhodný vlak rychlík a zcela záhadným způsobem se ocitl doma v Brně. Od té doby necestuji a raději chodím pěšky.