Avatar uživatele
quentos

„Záměna lahviček“ ;{))>

Podařil se Vám někdy kardinální omyl tohoto typu? Mně např. ve druháku na VŠ – zaměnil jsem olej za ocet a domyslete si, jak následně chutnal smažený sýr ;{)))> nehledě na to, jak šíleně to prskalo.
PS – typicky nezaškatulkovatelná otázka, záměna může pocházet odkudkoliv ;{)>
Nemusí jít jen o lahvičky. V pátek po ránu jsem vyrazil na houby do Kalné Vody u Trutnova. Vzal jsem si s sebou mapu pro všechny případy – když jsem ji rozevřel uprostřed lesa, zjistil jsem, že jde o mapu Pardubic … ;{D
Doplňuji:
… no a málem jsem zapomněl na perlu od maminky, které se podařilo upéct slanou bábovku ;{)))>

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, BEAES, aramah, anonym, BIGFOOT před 4982 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Manželka mně jednou zalila tlačenku místo octem silnou slivovicí a ač mám oboje docela rád, tuto kombinaci jsem tehdy nedojedl. Také jsem kdysi díky zamilované výčepní v bufetu polkl několik loků Jaru namísto limonády, kterou jsem původně žádal. I to jsem přežil a ještě pak měl u té poplety protekci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

já měla záměnu jídla s oblečením,vy­balovala jsem doma nákup,spěchala a tak jsem do ledničky dala dětské rukavice a do skříně salám,naštěstí jsem si to hned uvědomila,ale často se mi stává že dám do lednice i co nepatří když na mě mluví několik lidí a já ke všemu spěchám

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

To se mi také stává, většinou u sůl-cukr, jako Vám olej-ocet. Také jsem jednou dala místo kari do masa skořici.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Na výlete vo vysokom snehu, veľkej zime a silnom vetre som sa pokúšala uvariť čaj. Keď sa to po dlhej dobe podarilo, osolila som ho.
Síce divne chutil, bŕŕŕ, ale zahrial.

Odvtedy viem, radšej pomaly a preveruj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Moulas

Já si zatím popletl tak leda pixlu s polívkou do práce, místo gulášovky sem měl bramboračku a taky sem to přežil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ó už jsem si vzpomněl! Při zakládání obkladů v koupelně jsem si vyměřil výšku kachle nad vanou a udělal jsem rysku. Začal jsem tedy od druhé řady. Pečlivě jsem připevnil vodováhu jenže tu jsem přiložil k rysce zespodu. Když jsem s cigaretou spokojeně pozoroval svou práci, všiml jsem si že ta spodní kachla bude asi nějaká delší. No jo, o šířku vodováhy, 5cm. Musel jsem tedy přikoupit listely a tahle chyba mě stála 1000 Korun.
http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0241nadap094511718­500230.jpg

Potom jak jsem cestoval domů z Lipníka nad Bečvou vlakem: přestupuje se v Přerově. V Přerově jsem tedy vystoupil, prošel podchodem a mezitím ztratil orientaci – nastoupil jsem zpátky do vlaku ze kterého jsem vystoupil. V Prosenici, to je 1 zastávka, jsem musel počkat na další, vše proběhlo v pořádku. Průvodčí byl spokojený, poradil. V Přerově jsem ale nenašel ten správný vlak tak jsem vlezl zpátky do stejného ze kterého jsem vylezl. Zase jsem vystoupil v Prosenici ale byl jsem zdevastován a nechal jsem si na nádraží napsat časy a čísla vlaků. Cestou do Přerova mě oslovil pan průvodčí a moc se divil jak to, že jezdím 2× jedním směrem. Nakonec jsem trefil vhodný vlak rychlík a zcela záhadným způsobem se ocitl doma v Brně. Od té doby necestuji a raději chodím pěšky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek