Lejla

slohová práce – vypravování

chtěla bych se zeptat CO by jste napsali do slohové práce na téma : příběh o lidském přátelství? :)
Doplňuji:
a nebo ještě téma : sen a skutečnost

Nejlepší odpověď
annas

Vím, co bych napsala. Ale moje myšlenky jsou zcela jiné než vaše.Nejen o přátelství, ale sním určitě o něčem jiném než vy. . Po ničem netoužíte, nechcete se třeba někam podívat?

Přece vás nemůže těšit, když byste převzala názory někoho jiného. .
Doplňuji:
Navíc jde o vypravování, takže se můžete zaměřit i na i nějaký příběh z četby či z filmu…

Další odpovědi
www

Možností je spousta, jsou to nádherná témata.
Měl bych spíše problém co vybrat. Ve tvém případě to je ale stejně jednoduché, jen zavzpomínej a jakkoliv se o tom rozepiš. Vzpomínky i své zkušenosti máš jiné než já, tak to zkus a neboj se o tom psát!