Thor841

Skoda Fabia – Jaky motor?

Dobry den, prosim o radu. Premyslim o koupi Skody Fabie prvni generace. Urcite chci benzin, ale co me zarazi, koukal jsem po motorech a to je same 1.2, 1.4 atd...... Copak do techto aut nedavali napr. 1.8 atd...... Aby auto melo 55 kw me opravdu nelaka. Diky vsem za info 🙂

Odpovědi
Alesh

Do Fabii I se dával i 2,0/85kW, ale moc na něj nenarazíš. Pak máš ještě variantu 1,4/74kW, což je samozřejmě jen otázka jiné řídicí jednotky, čili se to dá nepochybně chipnout. Já mám právě tuhle motorizaci a jsem spokojenej, snažím se jezdit na spotřebu, umím jezdit kolem 6 litrů, ale když je potřeba, tak se s tím dá pěkně závodit, no ale pak se musíš připravit na častější návštěvy benzinové pumpy. 🙂

Kamionak09

Kaslete na fabii,je to peklo,hlavne na delsi ceste.Male nevykone auticko z kindr vajicka.Sel bych radsi do octavie.Sehnat fabii s lepsim motorem neni moc snadne a nez to odstrkovadlo chipovat tak jdete do octavky nebo do nejakeho forda.

cochee

Alesh: není to jen čip, má to jiné sání s větším průřezem klapky, jiné výfukové kanály a hlavně jinou vačku – a pokud se nemýlím, tak má předepsaný BA98, což ve spolupráci s tím, že se to musí vytáčet výše, aby se z toho ten výkon dostal, může znamenat – docela slušný žralůček 🙂

GoCars.cz

Benzínový motor bez turba se nedá chipovat, dokáže to opravdu jen minimum specialistů, ale také si za to nechají pěkně zaplatit. Pokud chcete něco silnějšího, musíte se poohlédnout po jiném autě, je mnoho dobrých a lepších variant. Před pár dny sem Vám poslal soukromou zprávu, pokud by byla pro Vás tato zpráva zajímavá, kontaktujte nás…

Děkuji

koreg

Co si takhle nechat výkon auta zvýšit na maximum a díky tomu také snížit spotřebu? Doporučuji http://www.profi-chiptuning.cz

honza19hk

chceš motor? jeden tu mám,sežeń si kastli.
Ale je to Tatra V12 22litrů obsah,bi-turbo,340kW.

Thor841

Diky panove. Ten Ford bylo prvni, co me napadlo. Ale recenze a ceny dilu me trosku odrazuji. Kazdopadne si myslim, ze svezeni se s Fabii neda srovnat. Babo rad