olda12

jaký auto z těchto koupit??

Buď nissan navara, nebo king cab,nebo toyota hilux,rok tak od 96do 00,chci to do lesa,i na silnici a na převážení těžkých nákladů a na ničení,aby to vydrželo co nejvíc,co je nejvhodnější,hlavně ta odolnost a kvalita hraje roli,chtěl bych nafťáka

Nejlepší odpověď
rtepp

Kup si od armády TANK.

Další odpovědi
gepik

Zeptej se radši na Offroad Forum.cz. Jsou tam uživatelé těch aut a fudovaněji ti poradí.

venkovan

To co jsi popsal není do lesa – tedy ne do težkého terénu.Těžký náklad tak 600 – 800 kg, největší nosnost v této kategorii má zpravidla Ford (900 kg). Mezi stromy je to nemotorné, většinou jsou to auta s větším rozvorem, takže ve výmolech se chytají o kameny, pařezy či terén podvozkem. Leckteré taková auta jsem již z terénu tahal (mám ale něco podobného, jen si nemyslím, že s tím projedu všechno). A popravdě to jsou auta na polní či lesní lehce zablácenou cestu, případně přejet po suché louce.
V letech výroby co uvádíš většina z těchto aut neměla uzávěrku náprav.
Pokud chceš na ničení, tak zapomeň na ježdění po silnici. Velmi brzy ti odejde u všech těchto aut přední náprava, je dělená – tedy choulostivá na nárazy. Mohou popraskat i listová pera na zadní nápravě. Náhradní díly se potom špatně shánějí, jen po vrakovištích Nevím, že některé z nich byl benzin.
Ale jestli auto které v terénu vydrží – tak klasického gazika a na náklady přívěs.