Můžu mít na autě pneu od dvou značek?

Myslím tím všechny 4 zimní ale vpředu bych měl např. matador a vzadu Sava.
Oba výrobci mají skoro stejný vzorek.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Vy jste nedělal řádně autoškolu?Tam se toto učilo!!!Ano !!Doporučím ale zopáknoput si učivo pro získání ŘP!!!

Další odpovědi:

Zlatý

jak kde- kombinovat třeba "do kříže" to nemůžeš.

Zlatý

Ano můžeš.

Pokročilý

Ano můžeš :) Taky mám vepředu matadory a vzadu nokiany :) Samozřejmě rozměry musí být stejné nemůžeš si dopředu hodit R15 a dozadu R14 :D ale tak to je snad logické :)

Ano pokud budou mit pneumatiky na jedne naprave stejny vzorek a musi byt spravne dofouknuty. Ale pozor nemuzes treba jednu predni a zadni(krizem)

Pokročilý

stejný rozměr disků na všech kolech a stejný rozměr pneumatiky na všech kolech (pokud není vyjímka jako u sportovních aut). Na každé nápravě musí být pár stejných pneu.

Jinak pro zajímavost auta dotažená z anglie to mají i křížem, tam je to normální a neřeší se to ani kvůli jejich zimám nepoužívají zimní pneu ...

Diskuze k otázce

jiri Linhart

Loni jsem byl na STK a ptal se na pneu,jeden typ na zadku a druhy typ v predu. Bylo mi receno,ze toto byvavalo ! Dnes musis mit vsechny 4 gumy stejny ! Taky me to prijde,jako zhovadilost ! Ale,nikdy me gumy na aute Nekontrolovali,jake typy mam v predu a vzadu. Osobne bych na to hodil bobej ! Ale,nesmis je prehodit krizem ! ! Pravou predni za pravou zadni ano,ale,krizem NIKDY !

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 624
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.