Pokročilý

Musím mít od 1.11. bezpodmínečně přezuto?

Jde mi o to že v Praze je hezké počasí,sucho a teplo,můžou mi dát policajti pokutu?A nebo v případě kdybych měl bouračku zda by pojišťovna přihlédla k tomu že jsem měl letní gumy.přesto že je poměrně teplo a sucho....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ne, nemusíš...
;-)
Pokud nebudeš vyjíždět, když bude na vozovce sníh nebo led (a nebo nepotkáš značku C15a - Zimní výbava), nemusíš přezouvat vůbec.

Další odpovědi:

Pokročilý

Gecco to vysvětlil jasně, jen hlavně nevnímej experta rrihamireka..

Bronzový

No vzhledem k Praze ano doporučím mít zimní pneu,Protože už 2cm sněhu a je tam kalamita,zatímco třeba na Vysočině si dvou cm nevšimnou a normální řidič je schopen toto projet i s letními bez problémů!!!!
Ale ten paskvil od "odborníků hovopří něco o tom že: na komunikaci musí být souvislá sněhová či ledová pokrývka nebo se toto dá předpokládat že se během jízdy může stát a jak píše Gecco -za zn.C15a-zimní výbava prostě jsou v ČR místa kde je to už dne povinné např D1 od exitu Humpolec na Brno.....

Stříbrný

Přestože často souhlasím s kolegou geccem, i dnes s ním souhlasím až na značku C 15a. I tam se může jet s letními pneuškami, za předpokladu, že...text pod značkou C 15a zní přesně.

boty bych si nekupoval

Diskuze k otázce

jiri Linhart

Risk nemusi byt vzdy zisk. I kdyz budes jezdit jen po meste a nabouras,nebo do Tebe jiny drcne,pojistovna Ti neproplati Nic ! Je lepsi fakt prezout ! Zimni gumy mam celorocne. Jezdim na ryby a na letnich gumach je to kolem vody,jak na galuskach. Diky hrubemu vzorku jsem jeste nezapad. Ale,v lete musis davat vic bacha. Zimni gumy maj v lete o neco delsi brzdnou drahu a ani zatacky nemuzes strihat.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.