Avatar uživatele
tony2412

Musím mít od 1.11. bezpodmínečně přezuto?

Jde mi o to že v Praze je hezké počasí,sucho a teplo,můžou mi dát policajti pokutu?A nebo v případě kdybych měl bouračku zda by pojišťovna přihlédla k tomu že jsem měl letní gumy.přesto že je poměrně teplo a sucho…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? jiri Linhart před 3096 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Ne, nemusíš…
😉
Pokud nebudeš vyjíždět, když bude na vozovce sníh nebo led (a nebo nepotkáš značku C15a – Zimní výbava), nemusíš přezouvat vůbec.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mravenec

Gecco to vysvětlil jasně, jen hlavně nevnímej experta rrihamireka..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cukrar

Přestože často souhlasím s kolegou geccem, i dnes s ním souhlasím až na značku C 15a. I tam se může jet s letními pneuškami, za předpokladu, že…text pod značkou C 15a zní přesně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rrihamirek1

boty bych si nekupoval

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jiri Linhart

Risk nemusi byt vzdy zisk. I kdyz budes jezdit jen po meste a nabouras,nebo do Tebe jiny drcne,pojistovna Ti neproplati Nic ! Je lepsi fakt prezout ! Zimni gumy mam celorocne. Jezdim na ryby a na letnich gumach je to kolem vody,jak na galuskach. Diky hrubemu vzorku jsem jeste nezapad. Ale,v lete musis davat vic bacha. Zimni gumy maj v lete o neco delsi brzdnou drahu a ani zatacky nemuzes strihat.

před 2745 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek