HarpPlayer

Seznamka podle koníčků, životního stylu …

Dobrý den, existuje prosím někde (internetová) seznamka, která by pracovala na stejném principu jako ve filmu „Hodíme se k sobě, miláčku…?“. Že bych zde zadal co nejvíc charakteristických údajů o sobě, co nejvíce požadavků na partnera, a ono mi to v průběhu času (řekněme 2 měsíců) vysortovalo nejvhodnější protějšky? Mohlo by to být docela užitečné/zábavné… A mohlo by to eliminovat spoustu nedorozumění, které vyplynou až časem (např. vztah k domácím zvířátkům, alergii na koníčky partnera, neochota cestovat – a stovky dalších věcí, které se teprve později ukáží jako nepřekonatelné… :).

Nejlepší odpověď
Drap

Krása seznamování, zamilovanosti a lásky je právě+ v tom poznávání.
Podle tebe atvých otázek se mi zá, že by jsi se rád všeho tohoto vzdal a nejraději si ženskou našel tak, že bys všechny údaje ,které si myslíš že požaduješ, zadal do dotázníku na netu, a někdo na druhém konci by vybral a poslal ti ženskou poštou.

Další odpovědi
Deli

Ženská na míru neexistuje!
Kde máte jistotu, že lecos v dotazníku neskryla či nepřibarvila? Nikde…
Stanovte si pár věcí, které jsou pro Vás opravdu důležité. Pak se zamyslete, jak podstatné jsou… a jak jste ochoten dělat kompromisy.

Já třeba miluju kytky. Můj manžel doma žádné nechtěl. Když viděl, že jsem „kytičková“, tak mi do baráku POVOLIL přistěhovat TŘI.
Hbitě jsem je přistěhovala. A pak další tři a další… No a dnes už by mi zabralo dost času je spočítat. Obýváku vévodí palma, která se dotýká stropu a v průměru má její koruna až 2 metry. A není tu sama…
A manžel? Tu palmu mi sám daroval… A já jsem zas tolerantní k jiným věcem, které bych si určitě do požadavků na partnera v dotazníku neuvedla 🙂

www

Film si nevybavuji, ale speciálních seznamek je dost:

Zdroj: klikni.idnes.cz/Zi­votni-styl-volny-cas/Seznamka/Spe­cialni-seznamky/index.htm

barnajka

100% souhlas s Drapem :)

Ale pokud ty to vidíš jinak, zkus svou vyvolenou najít třeba tady ;)
http://znamos­t.cz/seznamka­.php

suaeda

Dříve bývala seznamovací agentura, která na základě vyplněných dotazníků vyhodnocovaných pomocí počítače sestavovala vhodné protějšky. Již nevím jak se tato služba jmenovala. Ale vím, že byla docela úspěšná na procento vážných seznámení. Člověk prostě vyplnil dotazník, zaplatil nějakou částku (cca 50 Kč) a za pár dní mu přišla obálka s vytypovanými protějšky. Další seznámení bylo již na lidech samých. Připadalo mi to trochu solidnější, než dnešní internetové seznamky a chaty. Do jejich profilu si můžou účastníci nablábolit o sobě dost lží.
Doplňuji:
A plně se připojuji k <czechrapsind>. Má pravdu v tom, že internet je plný „klikaček“ a jediné co z toho vyleze je množství spamu. A co z toho vzejde? v lepším případě nějaké virtuální osoby s nabídkou výrobků na zlepšení „noci“ a v horším případě zavirování PC.

anonym

Aby někdo kvůli své dealerské práci nezneužil tvých údalů, emailu kterých je po skrovnu, protože dotyčná dáma se nechce ani tak moc seznamovat, jako spíš shánět odběratele, kam se budou distribuovat tuny emailů slibujících miliony i-padů pro tebe, tak omrkni vyhlédnutou seznamku a přihlas se jako někdo jiný. Stejně je vše podvod, takže neradím nic špatného. Vyzkoušej několik slečen jestli mají opravdu zájem, nebo jsou to jen slepice sedící na křesle v kanceláři oné seznamky a čekající kdo kdo si koupí VIP kartu. A na tom základě se můžeš rozhodnout. Partnerku potkáš i zde, když se zeptá, něco potřebuje, na seznamky nevěř. Budeš hledět na reklamy.
http://eseznam­ka.wz.cz/

http://www.psycho­seznamka.cz/ps/in­dex.php

http://znamos­t.cz/seznamka­.php

http://krestan­skaseznamka.cz/b­.aspx

http://www.psycho­logia.sk/forum/re­ad.php?id=3393­55

to jsou ne profesionální seznamky, které nejsou zřejmě tvořeny za účelem velkých peněz za klikání od doubleclick. Kolik mladších přejde od té velké srandy Milujite.cz nebo jak se to jmenuje na ty menší nenápadné, natolik jim (těm seznamkám) změníte tvář. Vy co hledáte, vykašlete se na to, co nefunguje, přejděte jinam. Zkusit všechno.
Ještě mě napadá že bys mohl zkusit zaseznamovat či zagooglovat výraz dopisování, sdílení. Těch menších webů s tímto zaměřením by mohlo být ve výsledku víc. Rozhodně se vyhýbat světoznámým a ověřeným seznamkám. Tam bude tma. Tam jsou mrtvé duše vytvořené uměle. Tak jo, končím.

-
Drape nech toho! Copak ten kluk ví jak s ním provozovatelé na Internetu chtějí to?

venkovan

A víš, že v životě to chodí úplně jinak? Jednou je dvojice která má stejné koníčky a zájmy, příště zas dvojice která má rozdílné zájmy, a přitom jeden druhého se vzájemně obohacují.
Je to o vzájemné důvěře, toleranci a i o určitém náboji obou osob které se spolu setkají a rozhodnou pro společný život.

Já si nemohu pomoci, ale nejkrásnější bylo vždy tu partnerku poznat, zjistit její vlastnosti a dojít či nedojít, zda to má či nemá budoucnost jako partneři a nebo jako dobří kamarádi.

Zahoď PC a vyraž za holkama na nějaké společné akce kde se setkávají třeba mladí lidi se společným zájmem. Třeba šachový klub nebo něco drsnějšího jako je sportovní tanec, případně akce v přírodě jako hlubinné potápění apod.

Pro Drapa: On si ani neuvědomuje, že seznamka ho naopak může vybrat jako vhodného partnera, zabalit, na poště vrazit razítko na čelo a poslat za nějakou ženskou. A ona zrovna bude někde na rajzu a na poště ho nechá mezi dalšíma balíky i několik dní.
Hrozná představa.

Kamix

Já jsem si na základě srovnání seznamek na https://www.5nej­.cz/srovnani-seznamek/ vybral Badoo, kde se samozřejmě dá vyfiltrovat i podle daného koníčku a musím říct, že jsem se službou naprosto spokojený, protože jsem díky tomu opravdu našel lásku mých snů. Má podobné záliby, takže si skvěle rozumíme.