pn65

Je tady někdo, kdo má zkušenosti ze seznamováním?

Co si myslíte o edarlingu?

Nejlepší odpověď
Wnaty

Já vím, nemám věk na to, abych tady mohla chytračit, ale mě osobně přijde nejlepší seznamovat se v realitě, než po internetu… ale každého volba.

Další odpovědi
Agneta

Každé internetové firmě jde jen o peníze > a snaží se nalákat naivní lidi. Seznamuj se na netu jen tam, kde to nic nestojí.:D

Hornisse

eDarling a jiné draze placené seznamky balancují na hranici podvodu, rozhodně je dobré se jim vyhnout. Neznamená, že nemůžou fungovat, ale zbytečně za ně budeš utrácet aniž by ti nabídli jakékoliv (skutečné) výhody proti jiným seznamkám. A i když tvrdí něco jiného, zadarmo jsou zcela nepoužitelné.

Můžou mít určitý smysl seznamky které nabízejí určité zvýhodnění za symbolický(!) poplatek, protože ten pomáhá odlišovat vážné zájemce, ale poplatek by nikdy neměl podmiňovat základní funkce.
No a nakonec jsou tu bezplatné seznamky, na kterých se nedá nic zkazit.

Každopádně si ale od internetové seznamky moc neslibuj. Někdy to funguje, ale častěji spíš ne. Spíš k tomu přistupuj jako k nenáročnému tréninku než k vážnému seznamování, protože pohoříš hodněkrát.

mosoj

Nic . Na ptákoviny nemám čas.

marci1

Zkušenosti se seznamováním máme asi všichni. Na internetu se za toho „božského“ nebo „božskou“ může vydávat kde kdo. Raději volím jiné varianty, než internet.

MacinaN

Já jsem teda vůči tady těm seznamkám celkem skeptická, ale například jedné mé kamarádce se přes seznamku přítele podařilo najít. Netuším jestli to bylo zrovna edarling, ale mám pocit, že tu seznamku našla přes https://www.lo­vino.cz/ Zatím jim to klape, otázkou je ale jak dlouho to tak vydrží.