Gus_Fring

Sbíráte něco?

Jste sběratelé něčeho? Pokud ano, tak čeho? A jak jste se k tomu dostali?

Nejlepší odpověď
quentos

Příležitostně pivních tácků a jako správný závodní scrabblista jsem i „sběratel slov“ – kdekoli pochytím zajímavé slovo, ověřím jeho platnost a význam, zapíšu si ho za uši a ve sprácnou chvíli použiju…

Další odpovědi
Filip84

  1. Sbíral jsem pivní tácky, kdysi.
  2. Sbírám hlášky, zapisuju si je, ať už z filmů, od lidí atp.
  3. Mám digitální archiv, sbírku článků, diplomových a jiných prací, studií, prostě zdrojů, protože to, že je něco na internetu dnes, neznamená, že to tam bude za dva roky, nebo za dvacet let.

Jan Kunčar

Jako školák jsem sbíral různé píšťalky.

zjentek

Já jsem sběratelem dnes už jen českých bankovek. Už mám z každé několik kusů. Prakticky mě k tomu dostal hlad a chuť 🤷‍♂️

Jako školák jsem sbíral snad všechno, co se sbírat dalo.

dubraro

Staré fotoaparáty.

paul1

Sbírám všelico, od každého něco – známky, mince, staré bankovky, staré mlýnky, pivní tácky. Jak jsem se k tomu dostal? Nějak se to nahromadilo samo od sebe.

Lotr2008

Já sbírám informace o druhé světové válce, vynilové desky, modely vláčků. Jako malý hoch jsem sbíral ubrousky, he he.

Dochy

Sbírám hračky. Z podlahy. Ono v noci potmě se rozjet na autíčku nebo šlápnou na lego není nic moc.

Lotr2008

Můj vnuk sbírá vlčky (káčy).