Calimë

Sbíráte něco unikátního?

něco, co prostě není úplně obvyklé
P.S.: Ptám se, protože hledám inspiraci, sbírat „nesběratelské“ předměty (jak jsem již četla, cukry, kalendáře :D)

já jako malá sbírala tyčky od nanuků, měla jsem jich přes 300, ale už nevím, kam se to všechno podělo :D

Nejlepší odpověď
honza19hk

jestli se do toho počítá i vojenská kolová a pásová technika,tak ano.
Doplňuji:
třeba tohle http://www.2i­.cz/d3fe2f05d6

Další odpovědi
LuK4S3k CZ

Turistické mince třeba z hradů.

dudu

Mám slušnou sbírku tzv. budovatelských odznaků /nikoliv firemních/ z minulé éry. Původně jsem na pracovišti vystavil pár vlastních kousků., převážnou část z nich mně pak drarovali klienti. Při jejich třídění, když např. uchopím třeba odznak Československého svazu mládeže nebo „Mladý kombajnér“, držím s nostalgií v ruce kousíček historie a současně si i vybavuji dobu svého mládí.

suaeda

Každý většinou něco sbírá či jen shromažďuje.
Pokud přijdu někde na zajímavé vykládací či normální hrací karty tak neodolám. U karet mne zajímá výtvarná stránka, jejich historie a také symbolika. Ale neberu vše např. taroty a různé duchovní karty mne nechávají v klidu.