Adelexx

Sbíráte něco ?

Sbíráte něco např. známky ? máte už nějaké sbírky kompletní ?

Nejlepší odpověď
huxa

Sbírám kila, nejvíce do břicha a stehen :)
Jinak jsem měl sbírku známek a mincí, dědeček mi jich pár dal, které on nasbíral, já k nim jich hodně přidal a dal je bratrovi, který ji určitě také nechá rozrůst a třeba potom dá svým dětem.

Další odpovědi
www

Ano a bavím se o tom na příslušných webech.
Zde ne, protože má jiné naprosto zaměření.
Doplňuji:
Oprava slovosledu: ..naprosto jiné..
Zdroj: viz zdejší pravidla dole

zjentek

sbírám životní příběhy a taky peníze ..už mám velikou sbírku současných českých, ale chci to rozšířit ještě na dvě konkrétní měny ..pak chci sbírat domečky a na důchod bych chtěl sbírat barevné kovy. Teď nemyslím, že bych jako přišel o sbírky a jako důchodci hrbil hřbet sběrem ..myslel jsem spíše sbírat zlato, to je hezký koníček ,)

flodur

Ano,velice rád sbírám pětitisícovky,ale bohužel.

marci1

Pohodové zážitky.

Miky S

Jojo, kila se sbírají nejlépe, pak ještě špatné známky ve škole, ale těm se radši snažím vyhýbat =D
Jinak sbírám víčka od PET lahví a pak ještě nápojové plechovky :)