zuzlena

recept na utopence

Potřebovala bych nějaký dobrý zaručený vyzkoušený recept na utopence. díky

Nejlepší odpověď
Džanička

Rozkroj si podélně špekáčky ale neprořízni je úplně,do každého dej na kolečka nakrájenou cibuli a naskládej je do 10 litrové sklenice,ja jestě prokládám cibulí a červenou nakrájenou paprikou.Přidej celý pepř asi 20 kuliček,nové koření,také 20 kuliček,bobkový list,asi 10 kusů,pak svař vodu s octem,nech trochu vychladit a zalej tím ty špekáčky,dej do chladu a temnu,přikryj alobalem,za týden hotovo..

Další odpovědi
anonym

Vezmi vhodný kámen a hurá k řece.Nezapomenout
na provaz!!

radulin01

Ať je jakýkoli,určitě se neboj přidat sůl a ocet.Já přidávám ještě i okurky a rozkrojené pálivé feferony.A potom čekat.Aspoň týden.