Mili @

Umíte si někdo udělat dobré utopence?

Máte nějaký super recept???

Nejlepší odpověď
hanulka11

Nevím jestli je to super recept ale funguje

já nepřevařuji lák jak mnozí dělají nebo je to v receptech mám ráda pikantní chuť
vuřty nakrojím vložím cibuli a feferonku naskládám do sklenice opepřím vrstvy proložím nakrájenou cibulí a zaliji mírně ředěným octem a nechám uležet do té doby, než je některý dobrák objeví a načne.

Také je dobré rozkrojené potřít pikantní hořčicí a pak dál jako v 1. receptu

Další odpovědi
Miroslavst

cibule, špekáček, octová voda a nějaký koření.

tom004

Postup jako Hanulka,navíc je zevnitř potíráme mletou uzenou paprikou.

iceT

Dělala jsem je jednou,mě nechutnaly,ale mamka se po nich mohla zbláznit.Prý jak to nejím,tak se ti povedly.Tajemství úspěchu tkvělo v tom,že jsem jaksi opomněla vodu s octem a kořením svařit,a zalila jsem je tím studeným.Jinak v nich mám ráda hodně cibule a najemno nakrouhané zelí.

lensen

Tohle je rychlý,jednoduchý,a­le opravdu dobrý recept.
Špekáčky oloupat,prokrojit kapsu,naplnit,ci­bulí,feferonkou­.Naskládat do sklenice,á dávám do sklenice od okurek cca 0,7 L,na dno 2 utopence,vrstvu cibule,zase 2 utopence a vrstvu cibule,k tomu koření,bobkový list,celý pepř a nové koření.Do dvou třetin,zaliju octem,zbytek doliju převařenou,ale studenou vodou,nechám uležet aspon 10 dní

bokksa

Postupujte stejně, akorád zkuste místo buřta dát ostřejší klobásu a nechte deset dní. Je to namka…