Pokročilý

Proteiny a posilování....

Chodím 2x týdně do posilovny. Je mi patnáct a chtěl bych zvýšit učinost posilování. Jsou na to proteinové kokteily. Je dobré je užívat? Popřípadě jaký doporučujete nebo co místo nich?

Vím že bych stím měl jít jinam :) ale i tak se zeptám na váš názor :).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Proteiny = bílkoviny !!!!! Naroste svalovina, ale energii získáš ze sacharidů.
Chce to obojí vyváženě.

Další odpovědi:

stačí jen bílkoviny-mléčné výrobky, maso.
dále nějaké ty sacharidy-pečivo

Zlatý

Urcite ano - doporucuju z koktejlu Giant Mega Mass. Co se tyce dalsich doplnku, popsal jsem to zde, vcetne vystrahy - u nekterych koktejlu si muzete uskodit: http://www.odpovedi.cz/… Ale pro spravnou ucinnost doporucuju posilku 3-4x tydne. Vse si proctete v odpovedi, resp. v jednom z odkazu, co jsem uvadel.

Ajtak: samozrejme ze urcite nestaci. Aby se kvalitne nabiralo, je potreba tomu pomoct neinvazivni formou. To, co vy rikate, je pravda, ale urcite to nestaci. Znovu opakuji: ne vsechny produkty urcene na nabirani svalove hmoty jsou spatne, jsou dokonce nektere prospesne a jejich branim ulevujete svemu telu a dostavuji se viditelnejsi vysledky. Samozrejme neprehanet a vse pod dohledem zkusene osoby (coz internet neni!).

iq: ano, koktejly jen urychluji, ale ostatni veci, ktere jsem vypsal, i ulehcuji telu napor. Kazdopadne - pokud nesouhlasite, je to v poradku. Aspon se bude moci OuSi rozhodnout sam, cemu da prednost - anebo da na radu nekoho tretiho. Ja v tom problem nevidim, z toho, co jsem napsal, nehodlam ustupovat.

Bronzový

Posilka 2x týdně je málo.Protejnové kokteily ano,ale nejlepší je si odzkoušet,pze kazdému může vyhovovat něco jiného.Záleží také na spalování těla.
To Chudst:Určitě nemáš pravdu ty.Bez doplňků se 100% dá nabrat velmi kvalitní hmota.Záleží pouze na složení a množství potravin.Koktejly se pouze ušetří za množství potravin.Já se věnoval kulturistice aktivně několik let,doplňky jsem používal,ale můj drahý strýček(P.Trávník),jeden ze zakladatelů kulturistiky u nás(7x mistr republiky)se nikdy nedotkl ničeho jiného než klasických potravin(v té době ani nic jiného nebylo:-) ) a jeho postavu bychom mu i ted v jeho důchodovém věku mohli jen závidět.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.