Zlatý

Prosím vás, "pečete" někdo piškotovou buchtu v mikrovlnce?

Doplňuji:
Já už mám první dva pokusy za sebou, ale na netu jsem nic zajímavého nenašla, tak jsem to zkusila z poloviční dávky našeho oblíbeného předpisu na bábovku, kterou peču v troubě : 1 hrnek ph mouky + 1/2 pr.do peč. + 1/2 hrnku cukru + 1 vejce + 1/4 hrnku oleje + přiměřeně mléka. Při prvním pokusu jsem přidala skořicový cukr, při druhém kakao a ještě něco, co jsem považovala za vanilkový cukr, ale byl to škrobový prášek s vanilkovou příchutí. Do silikonové formy, vlnit 7 min. a 5 min nechat stát.Ta druhá buchta je o mnoho lepší, tak jsem chtěla znát osobní zkušenosti ostatních. Děkuji ☺☺☺

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

U nás nikoliv,ale máš odkaz,kde to někde dělají!

Zdroj: http://www.toprecepty.cz/recep t/1559-piskot-mikrovlnka/

Další odpovědi:

Zlatý

V mikrovlne? To by mě nikdy nenapadlo :D

Zlatý

tak uz tam jen pridat pudink...minule jsem to zkousel u babovky bylo to zajimave ...hlavne mi jaksik nedoslo.... ze ta babovka musi uplne vychladnout ..prave kvuli pudinku..a tak po vyklopeni z formy se mi tak trochu rozpadla ...a pudink vytekl nicmene to bylo chutne ...postup jako u babovky ...pak uvarit pudink a kdyz se vyleje testo do formy tak jen pulka ..pak se tam vyleje pudink a zbytek testa ..a da se pect.....a v mikrovlnce jsem teda este nepekl.....zkousel jsem delat knedliky hrnickove ...ale neni nad houskovy knedlik v pare domaci samozdrejme ....jinej tady ani nesezenu..lol..a proste omacky a gulase bez knedliku ..heh to asi ne...

Zlatý

Jednou kdysi dávno jsem ji pekla /recept už nevím/ a byla k mému překvapení dobrá,ale musela se hned sníst,protože do druhého dne byla tvrdá.Od té doby jsem to už nezkoušela.

Diskuze k otázce

Zlatý

Sůwa

pro hanny 2, případně další - buchta je i druhý den naprosto skvělá :-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.