Katru7

Proc se mi seka hra GTA San andreas?

sekaji se mi i jine hry na pc.. treba need for speed a to mam original. pocoitac jsem promazala ale porat se to seka. poradite? diky

Odpovědi
badisko

Promazala ?..:D…tak predne mas stolni nebo notebook?..Notebook muze byt taky zaprasenej ..atak se ti pri hrach zacne prehrivat a tim padem je pomalejsi....­.navrhuji vyluxovat vsechny vemtilacni otvory…take podstatne je stalo se to z niceho nic predtim se nesekal a najednou to zacalo…?…treba pomuze update ovladacu ..kdyz uz nic tak nic nezkazis ..tedy pred tim si vytvor bod obnovy nektere nove ovladace nejsou uplne vyhra ..tak to muzes kdykoli vratit Z5…pokud mas slabsi Pc …muzes pouzit i tohle …http://www.slu­necnice.cz/sw/ga­me-booster/ stahni a nainstaluj Hry poustej prez nej …povypina to vsechny nepotrebne procesy atd ..zustane vic prostredku na hru …bude to pak sviznejsi …Priste to trochu rozeber …sekaly.. nesekaly …nevim je to starsi pc ..dostala jsem ho ma windows ten a ten… neni zavirovany … ..cim vice informaci tim je lehci odpovedet …:D a i odpovedi budou presnejsi takhle strilime vice mene od buku..;D jo a jeste rada na zaver prekontroluj si to antivirem esli tam nemas nejaky smejdy …:D pouzij svuj antivir …a pak jeste jednou treba timto …http://www.e­set.cz/cz/domac­nosti/produkty/on­line-scanner/ nebo timto ..kaspersky online scener …http://www.an­tivirovecentrum­.cz/kaspersky/kas­persky-online-skener.aspx

Sarrow

Důvodů může být spousta, třeba sis zapomněla v mechanice kus rohlíku…

Chtělo by to „trošku“ více podrobností, začal bych tím, co máš za PC…

Bedy

„Zázračné“ programy typu Game Booster nepomůžou, mnohdy jsou ještě spíš kontraproduktivní. Game Booster běží sám na pozadí a bere si řadu prostředků, i díky svému krásnému vzhledu.
Často vypne takové služby jako Automatické aktualizace apod. a ty si berou absolutní minimum z prostředků, pak povypíná třeba kecálky typu ICQ, Skype apod. kde třeba nějaká úspora je, ale to si člověk může vypnout sám.

V některých případech jsou problémy s antiviry, kdy se je pokouší vypnout a ty se začnou bránit a tam Game booster buď spadne nebo vyhodí chybu, avast! se zapnoutou ochranou před potenciálně nebezpečnými aplikace (PUP) ho dokonce chtěl smazat, protože ho detekoval jako PUP.

Jestli chcete, můžu se podívat, zda-li v počítači není něco nechtěnýho, stačí když mi pošlete výpis z programu Hijackthis. ESET Online Scanner a podobné jsou pouze antivirové skenery a pokud tma vir není, tak jsou k ničemu.
To chce, aby se na to koukl člověk, jestli tam nemáte nějaké zbytečné programy které akorát žerou systémové prostředky apod.

Hijackthithis stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten mi pak pošlete emailem (jako přílohu) na bedy zavináč outlook tečka cz a já se Vám na to podívám a věřím, že počítač aspoň drobek zrychlíme a odborně vyčistíme.