skorpik2

Problém z notebookem Acer 5530. Občas najede občas ne..

Čím to může být? Notebook zapnu a rozvítí se jen kontrolky. Monitor je černý. Občas když ale zapnu třeba na popáté tak se rozjede. Někdy se při načítání OS sekne. Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
beer

Zkusil bych, až najede, počítadlo pořádně vyčistit: Tento počítač-Místní disk C, klik na něj pravým myšítkem-Vlastnosti-Vyčištění disku.
Dále máš-li CCleaner, také vyčistit včetně registrů. Asi bude vše chvíli trvat, vydrž.
Pokud se PC aspoň nějak zlepší, na závěr defragmentaci (Tento počítač atd., je tam i degrag.)
Zkušenost