hippeace

Obnova Windowsů a avast

potřebujeme obnovit (nebo koupit nový) windows. Co a avastem ještě nám zbívá půl roku dá se nejak stáhnout na disk a pak znovu spustit v PC? Máme ho koupený.

Nejlepší odpověď
Hykam

Pokud máte zakoupený Avast tak máte licenční číslo.
Po nainstalování nových Windows si z netu stáhnete nejnovější verzi Avastu a zadáte to licenční číslo.

Další odpovědi
mosoj

Nevím jak u Avastu ale většina jednolicenčních placených antivirů vyžaduje před novou instalací registrovanou odinstalaci na starém počítači. U AVG to tak funguje a je to logické.