tomvot99

Lagy notebooku – Co s tím?

Ahoj,
dnes jsem přišel domu, spustil notebook a najednou jde všechno pomalu…
Například hudba, než se přehraje jedna písnička, trvá to 15 – 16s, nebo třeba, když otevřu obrázek na celé okno a pak ho chci zavřít, trvá to cca 10s a internet? Hrůůza ! Než se otevře jakákoli stránka trvá to hroznou dobu. Wifinou a připojením to ale není, na druhém notebooku vše běží správně a okno v internetu je otevřené vpohodě za 1s.
Zkoušel jsem to čistit CCleanerem a kontrolovat Windows Security Essentials, ale je to furt to samé, přitom „WSE“ nic nenašel…
Za jakékoli rady, čističe pc atd. budu velmi rád.
Díky 🙂

Odpovědi
badisko

memas problem s chlazenim?.­....podivej se na teploty PC ..nebo nehrci ti vetrak ?…ono se stava ze kdyz se zacne nadmiru prehrivat tak se seka ......takze nejdrive se podivej na teploty ..pomuze treba program .. speedfan …pak bych ho vyzkousel vratit v case …(obnoveni systemu) mabidka start > vsechny programy > systemove nastroje .> obnoveni systemu ..pak dej vedet zda problem pretrvava ..nozna bude nejednodussi opravit celej windows pomoci CD

Pepa88

Čističe nemají valný efekt na výkon počítače…

Jaké je vytížení procesoru a paměti RAM? Popřípadě jaký proces vytěžuje procesor nejvíce?

cochee

Neběží ti náhodou naplánovaný antivirový test?