cinkaurora

Co udělat se sekáním PC?

Nevíte co udělat se sekáním PC? Dneska ráno to začalo, ale vůbec nevím čím, seká se internet, PC animace, třeba načítání atd… antivirák mám a dokonce jsem to s ním projel, i s CC Cleanerem a viry nemám. Ale včera jsem instaloval nějaký update Javy. A žádné na pozadí nejedou.

Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
anonym

Primárně zkontroluj teploty komponent (např. pomocí Everestu – ke stažení – http://www.slu­necnice.cz/sw/e­verest/ ).
Pak si zkontroluj swapy a volné místo na disku.

Další odpovědi
badisko

antivirák mám a dokonce jsem to s ním projel :D no bravo …jakej mas antivir ..:D
me s tebe picne …Tak predne zadnej antivirus neni bez chyby a i ten nejlepsi dokaze pustit nejakeho smejda …:D ale to je fulk…
tak pokud si myslis ze ti to dela java tak by bylo fajn ji odinstalovat a nainstalovat znova …taky by bylo dobry vyzkouset vratit Pc v case …pomoci bodu obnovy …
a jen takova malickost co ti ukazuje Spravce uloh ?…nemas tam podezdrele velke hodnoty u nejakych sluzeb ?.. treba uz tak oblibeny svchost.exe a dalsi …
Ikdyz si myslim ze java za tim nebude …:D

badisko

dej nam vic informaci …