creweta85

Sekání počítače

Ahoj potřeboval bych poradit už nevím co mám dělat…Jsem zoufalý,takže k věci počítač je strašne pomalý můj syn chce hrát hry ale on spustí hru a ta hra naběhne třeba až za 5minut..+navíc když třeba zmačkne tlačítko ´´esc´´ tak se to sekne třeba na 3minuty…Když zmačkne ctrl+alt+delete tak to nabíhá také 5minut.Dělá to už poslední měsíc už byl i v opravně .. jinak počítač mám dobrej není to tím že to nezvládá mám ještě k tomu win7 64bit..Tohle je můj problém předem díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
Retko

Chce to vycistit – Antiviry, antispyware, optimalizace registru, defragmentace.

Skus programky jako NOD32, TuneUp, Diskkeeper, a urcite CCleaner.

Nebo skoc na stranku stahuj.cz a tam najdes neco free…

Další odpovědi
jakube33

Můžete mít třeba plnou pamět´ a nebo nějaký vir. A nebo něco rozbitého,ale pokud ste ho měl v opravně tak to spíše bude něco z těch prvních dvou. Nic jiného mě nenapadá.

Chandler

Jsem tím zkušenej a už jsem něčím prošel ..chybu vám asi pomoct zjistit nedokážu, ale mohu vám zaručit postup, jak pc urychlit ..třeba to pomůže, je to tak 50:50

  • Sežeňte antiviry AVG či AVasta, Cleanera a pročistěte celej komp. Spusťte internetový prohlížeč a klikněte na možnosti a upřesnit ..smažte všechny cookies, doplňky, obsah atd. .. dále rozdělejte bednu a vše tam uvnitř vyčistěte opatrně hadříkem a vyluxujte, ale opatrně. Vše to musí bejt, když je pc vyplej. Moc se nedotýkejte desek atd. ..a mělo by to jet a pokud ne, smažte celý OS systém a nainstalujte na novo. Vůbec nepřeinstalová­vejte, hezky na novo a pokud bude problém znovu ..odešla vám nějaká důležitá součástka v bedně. V biosu nastavte všechny defaultní hodnoty, to může být dalším klíčem k problémům.

Snad jsem pomohl nějak

creweta85

Když jsem ho přivez z opravny pak tak 5dnu šel a pak zase …

anonym

Zkontroluj jestli v Možnosti napájení neběží v úsporném režimu. TuneUp bych vypustil protože tento systém je už vyladěný.

Bumbes

Jakou tam máš ochranu? (Antivir, FW,…)
Máš nějaký podrobnější přehled o průtoku dat?
Můžeš tam mít „Spam-robota“, ten toto dokáže.
Otestuj si PC HijackThisem: http://www.hi­jackthis.cz/ ,
nebo: http://www.hi­jackthis.de/cz

creweta85

Měl jsem Nod 32… skusím to co jsi my poradil díky

ReHu

A nelze na tu opravu uplatňovat záruku?