DusanOrlik

GTA: SAN ANDREAS

Dobrý den,nevím někdo z vás kde bych mohl stáhnout PC-HRU GTA: SAN ANDREAS-demo?Díky za každý příspěvek
Doplňuji:
Myslím stáhnout hru GTA:San Andreas -demo.Né se dívám na video.Chtěl bych hrát hru.

Nejlepší odpověď
HerbiG

ulozto.cz

Další odpovědi
Radovan M

San Andreas demo nikdy neexistovalo 🙂

Fallen Angel

Rozhodne ulozto.cz … a proč chceš demo? GTA:SA je úplně skvělá hra. Stejně jako jiný GTA.

anonym

treba tady 🙂
http://blog.czhan­nes.com/post/725-demo-gta-san-andreas-ke-stazeni-.html

(apríl)