jinriska2888

Proč nejsem zamilovaná?

Je mi 14 let a já prostě pořád nejsem do nikoho zamilovaná. Už připadám divně, protože všechny holky kolem mě řeší svá rande atd.. Samozřejmě je mnoho kluku, kteří se mi moc líbí na pohled, ale nic k nim necítím. A ani mě vztah nějak neláká. Ale na holky si taky nepřipadám…

Nejlepší odpověď
cochee

Hoď se do klidu, holky kolem taky nejsou zamilované, pouze řeší rande 😁

Další odpovědi
alexandra

Nic se neboj,to všechno přijde.Nemůžeš se zamilovat do kdekoho.A zatím buď ráda,protože až se zamiluješ,a ten dotyčný to nebude opětovat,tak budeš nešťastná.Tak si užívej,je to úplně normální.A věř,že polovina těch holek není doopravdy zamilovaná,jenom chtějí s někým chodit,ale to nedělej.

anonym

Buď ráda,být zamilovaný není 2× příjemné.

zjentek

není přece takovej problém si zamilovat nějaký zvíře, ke kterýmu bys něco cejtila, né?
Vem si takový psy- tam máš na výběr širokou škálu velikostí a tak..